• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 68
   کد: 215959
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس مطرح کرد؛

   پیگیری مطالبات مردمی در رفع سد معبر پیاده‌روهای شهر

   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: مصوبه شورای پنجم در خصوص استفاده و بهره‌برداری از فضای پیاده‌روهای مقابل مغازه‌ها و واحدهای تجاری مصداق بارز تضییع حقوق مجاوران و عابرین پیاده است و پیگیر ابطال آن هستیم.
   پیگیری مطالبات مردمی در رفع سد معبر پیاده‌روهای شهر

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، موسی‌الرضا حاجی‌بگلو در گردهمایی علماء، روحانیون و طلاب با بیان اینکه در ایران اسلامی با نام خدا و قران کاری انجام می‌دهیم، اظهار کرد: زمانی‌که خودمان در جهت تضییع حقوق عامه مردم و ترویج فرهنگ غرب گام برمی‌داریم نباید انتظار داشته باشیم که کشورمان " اسلامی" تلقی گردد.

   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس افزود: شهرداری با فعالیت دست‌فروش‌هایی که برای کسب روزی در کنار خیابان مشغول فعالیت هستند، مخالفت می‌کند و آن را مصداق بی‌نظمی و هرج‌ومرج می‌داند اما برخی واحدهای تجاری در مقابل مغازه‌های خود می‌توانند صندلی گذاشته و فضای پذیرایی ایجاد کنند.

   حاجی بگلو مصوبه شورای پنجم شهر مشهد در خصوص استفاده و بهره‌برداری از فضای پیاده‌روهای مقابل مغازه‌ها و واحدهای تجاری را مصداق بارز تضییع حقوق عابران پیاده و همچنین فرهنگ غرب دانست و گفت : این مصوبه در شان پایتخت معنوی جهان اسلام نبوده ولی در حال اجراست، طرحی در شورای ششم آماده شده که ضمن ابطال مصوبه شورای پنجم حقوق زائرین و مجاورین امام هشتم را نیز در بر داشته باشد.

   حاجی بگلو با بیان اینکه در این دوره بازدیدهای میدانی و بررسی مشکلات از نزدیک را رسالت کاری خود می‌دانیم، گفت: تصمیم‌گیری برای مردم باید اینگونه باشد و نه از پشت میز.

   وی افزود: شورای ششم شهر مشهد با نگاه مدیریت جهادی وارد کار شده و در طی 2 ماه اخیرعملکردی کاملا متفاوت داشته و مصوبات خوبی نیز گذرانده ایم که از مهمترین آنها می‌توان به اختصاص 10 میلیارد تومان اعتبار برای تعریف و اجرایی شدن پروژه‌های پیشران توسعه در محلات هدف بازآفرینی اشاره داشت.

   حاجی بگلو اظهار کرد: این پروژه‌ها در تعامل با معتمدین محلات، نماینده امور مساجد محله و شورای اجتماعی محلات و .... احصاء خواهد شد؛ بدون شک از این طریق بسیاری از مشکلات اولیه محلات حل‌وفصل می‌شود.

   عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس با بیان اینکه یکی از مشکلات اساسی ما نبود وحدت است، گفت:فرهنگ وحدت باید در جامعه ترویج یابد و اگر با همین نگاه مبتنی بر وحدت و بدون نگاه‌های سیاسی و حزبی پیش برویم ، اتفاقات خوبی رقم خواهد‌ خورد.

   شایان ذکر است، در این مراسم، حجت‌الاسلام صاحبقرانی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی نیز حضور داشت.

   تعداد بازدید: 68
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 3791    بازدید کنندگان دیروز: 2849    کل بازدید ها : 7,122,902
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد