• چهارشنبه،10 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 62
   کد: 215947
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
   رئیس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهدمقدس مطرح کرد؛

   سند، معیشت و طرح تفصیلی؛ 3 معضل اصلی حاشیه شهر

   رئیس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: از جمله مهمترین مسائل و معضلات حاشیه شهر می‌توان به سند، معیشت ساکنان و طرح تفصیلی اشاره کرد که با کمک دستگاه‌های مختلف باید در جهت حل و فصل آنها گام برداشت.
   سند، معیشت و طرح تفصیلی؛ 3 معضل اصلی حاشیه شهر

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای شهر مشهدمقدس، سیدابراهیم علیزاده در حاشیه بازدید مدیرعامل بنیاد علوی از شهرک‌های شهید رجایی و باهنر با بیان اینکه حضور مدیران ملی و کشوری در حاشیه شهر مشهد موجب می‌شود که با ظرفیت‌ها، محدودیت‌ها، ضرورت‌ها و نیازهای این بافت آشنا شوند.

   وی افزود: مجدد بر ضرورت حضور دولت و مجلس شورای اسلامی در حاشیه شهر و ساماندهی این پهنه تاکید می‌کنیم و با توجه به منویات مقام معظم رهبری و دغدغه‌های رئیس جمهور، ردیف بودجه‌ دولتی ویژه این موضوع باید دیده شود.

   رئیس کمیسیون ساماندهی حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با بیان اینکه تمامی دستگاه‌های استان باید پای کار حل مسائل و مشکلات حاشیه شهر بیایند، گفت: این بافت از مسائل و مشکلات مختلفی رنج می‌برد که اولین بحث آن، سند و دیگری طرح‌های تفصیلی و جامع است که امیدواریم وزارت راه‌وشهرسازی سازوکار اصلاح آنها را فراهم آورد.

   علیزاده تصریح کرد: یکی از مهمترین موضوعات در حاشیه شهر، توجه و بهبود معیشت ساکنان است که این مهم با راه‌اندازی کسب‌وکارهای خرد و خانگی قابلیت تحقق دارد.

   وی با بیان اینکه موضوع «معیشت»، وظیفه و رسالت شورای شهر و شهرداری نیست، گفت: مدیریت شهری صرفا نقش تسهیلگری را ایفا می‌کند و امیدواریم دستگاه‌های دیگر نیز مشارکت نمایند و اتفاقات خوبی در حاشیه شهر بتوان رقم زد.

   تعداد بازدید: 62
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 286    بازدید کنندگان دیروز: 5669    کل بازدید ها : 7,129,610
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد