• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 83
   کد: 215940
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
   نایب رئیس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهدمقدس مطرح کرد؛

   استفاده از ظرفیت‌های ملی برای حل مشکلات حاشیه شهر

   نایب رئیس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: به طور کلی موضوع حاشیه شهر مشهد باید به عنوان یکی از مسائل ملی مطرح شود تا بتوانیم با استفاده از تمامی ظرفیت‌های کشور و به دور از شعارزدگی مشکلات حاشیه شهر را حل کنیم.
   استفاده از ظرفیت‌های ملی برای حل مشکلات حاشیه شهر

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، سیدحسین علوی‌مقدم در حاشیه بازدید مدیرعامل بنیاد علوی از شهرک‌های شهید رجایی و باهنر، با بیان اینکه حل مشکلات حاشیه شهر مشهد نیازمند توجه ملی است، اظهارکرد: برهمین اساس و در راستای حل مسائل این بافت، از مدیرعامل محترم بنیاد علوی، جناب آقای خاوئی به منظور حضور در محلات شهید رجائی و باهنر و پیگیری موضوعات ساکنان این محلات دعوت شد.

   وی گفت: پیچیدگی مسائل فعلی این محلات در حوزه‌های حقوقی، مالکیتی، عملکردی، کالبدی، اجتماعی و اقتصادی و غیره نیازمند تعامل و حضور تمامی دستگاه‌های متولی است.

   علوی‌مقدم با بیان اینکه شرایط فعلی این محلات در شأن خادمان و مجاوران ساکن در حاشیه شهر مشهد نیست، افزود: در شورای ششم به‌دنبال کاهش فاصله به‌وجود آمده میان حاشیه‌شهر با سایر محلات هستیم.

   نایب رئیس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با بیان اینکه در بحث حاشیه شهر ۲۹ دستگاه متولی هستند و شهرداری و مدیریت شهری یکی از آنهاست، تصریح کرد: به دنبال تسریع در پاسخگویی و ارائه خدمات در این محلات، با هدف حفظ کرامت انسانی ساکنان هستیم اما بخش قابل توجهی از موضوعات شهرک‌های شهید باهنر و رجایی، موضوع حل مسائل مالکیت حقوقی این پهنه با تعامل و توافق با نهادهای ذی‌ربط است.

   علوی‌مقدم گفت: به طور کلی موضوع حاشیه شهر مشهد باید به عنوان یکی از مسائل ملی مطرح شود تا بتوانیم با استفاده از تمامی ظرفیت‌های کشور و به دور از شعارزدگی مشکلات حاشیه شهر را حل کنیم.
    

   تعداد بازدید: 83
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 4202    بازدید کنندگان دیروز: 2849    کل بازدید ها : 7,123,313
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد