• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 59
   کد: 215925
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در حاشیه همایش دوچرخه‌سواری عمومی مطرح کرد؛

   کمیسیون ورزش‌وجوانان؛ نشان دغدغه‌مندی شورای ششم نسبت به سلامت و نشاط شهروندان/ برگزاری همایش‌های ورزشی تقویت شود

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس گفت: شورای ششم توجه ویژه‌ای به حوزه ورزش دارد و بر همین اساس، کمیسیون ویژه ورزش و جوانان با هدف تقویت ورزش همگانی و ارتقاء سلامت و نشاط اجتماعی شهروندان شکل گرفت.
   کمیسیون ورزش‌وجوانان؛ نشان دغدغه‌مندی شورای ششم نسبت به سلامت و نشاط شهروندان/ برگزاری همایش‌های ورزشی تقویت شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، ایمان فرهمندی در حاشیه همایش دوچرخه‌سواری گرامیداشت هفته وحدت با بیان اینکه یکی از مهمترین وظایف مدیریت شهری، حفظ و ارتقاء سلامت شهروندان است، اظهارکرد: برای تحقق این مهم، توجه به مقوله‌هایی چون کنترل آلودگی هوا، ترویج تربیت بدنی و ورزش همگانی و ... اهمیت پیدا می‌کند.

   وی افزود: شهرداری باید زمینه سلامتی و نشاط شهروندان را با ترویج ورزش‌های همگانی فراهم آورد و برگزاری همایش‌های این‌چنینی نقش بسزایی در ارتقاء سلامت مردم دارد.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا فرصت برگزاری همایش‌ها و رویدادهای ورزشی را سلب کرده بود، گفت: بسیار خرسندیم که با بهبود شرایط حاکم بر شهرمان، این فرصت ارزشمند شکل گرفته و مدیریت شهری باید با سرعت بیشتری برگزاری همایش‌های پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری و کوه‌گشت‌ها و ... را در دستورکار خود قرار دهد.

   فرهمندی عرصه ورزش را یکی از حوزه‌های اصلی دانست که شورای ششم توجه ویژه‌ای به آن داشته و تصریح کرد: براساس همین دغدغه‌مندی، کمیسیون ویژه ورزش و جوانان در شورای شهر شکل گرفت و یکی از اصلی‌ترین وظایف و رسالت‌های تعریف شده برای این کمیسیون، تقویت ورزش همگانی و ارتقاء سلامت و نشاط اجتماعی شهروندان مشهدی است.

   تعداد بازدید: 59
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 3985    بازدید کنندگان دیروز: 2849    کل بازدید ها : 7,123,096
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد