• چهارشنبه،10 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 40
   کد: 215892
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   دفن زباله، دفن ثروت است

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: دفن زباله را به منزله دفن ثروت می‌دانیم و خوشبختانه در مجموعه مدیریت پسماند شهرداری مشهد اقدامات بسیار خوبی در بحث تفکیک و بازیافت انواع زباله درحال انجام بوده که خروجی‌های مختلف و متنوع سودآوری را به‌همراه دارد.
   دفن زباله، دفن ثروت است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حسن موحدیان در حاشیه بازدید از سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد با بیان اینکه تفکیک زباله و مدیریت پسماند، یک صنعت سودآور است، اظهارکرد: دفن زباله را به منزله دفن ثروت می‌دانیم؛ ثروتی که حاصل از بازچرخانی و بازتولید لاستیک، پلاستیک، زباله‌های خشک و ضایعات الکترونیکی و ... است.

   وی افزود: خوشبختانه در مجموعه مدیریت پسماند شهرداری مشهدمقدس اقدامات بسیار خوبی در بحث تفکیک و بازیافت انواع زباله درحال انجام است و خروجی‌های مختلف و متنوع سودآوری را شاهد هستیم.

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با تاکید بر لزوم گسترش دامنه خدمات و فعالیت و کارهای مجموعه مدیریت پسماند و سایت تفکیک و بازیافت ضایعات، گفت: سرمایه‌گذاری در این حوزه، سرمایه‌گذاری سودآوری است؛ البته بهره‌بردار این سایت بخش خصوصی بوده و مدیریت شهری فراهم آوردن زیرساخت‌‎ها را عهده‌دار است.

   تعداد بازدید: 40
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 313    بازدید کنندگان دیروز: 5669    کل بازدید ها : 7,129,637
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد