• چهارشنبه،10 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 54
   کد: 215860
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷
   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس مطرح کرد؛

   مردم؛ نقش اول تعریف پروژه‌های پیشران توسعه

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: پروژه‌های پیشران توسعه در محلات هدف بازآفرینی باید صرفا با نظرات مردمی و زودبازده باشند تا شهروندان در سریعترین زمان ممکن خروجی آن را حس کنند.
   مردم؛ نقش اول تعریف پروژه‌های پیشران توسعه

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، فاطمه سلیمی در گفتگویی با محوریت پروژه‌های زودبازده در محلات هدف بازآفرینی، اظهارکرد: تاکید شورای شهر، بهره‌گیری از نظرات مردمی و صرف 10 میلیاردتومان اعتبار این پروژه‌‎ها، صرفا با نظر شهروندان است.

   وی افزود: اگر شهرداری برای پروژه‌ها نظراتی دارد، باید نگاه خود را در تعامل با شهروندان شفاف‌سازی کرده و رضایت آنها را نسبت به پروژه‌های مدنظر خود جلب نماید.

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با بیان اینکه پروژه‌های 10 میلیاردی باید پروژه‌های کوتاه‌مدت و زودبازده باشد، گفت: از تعریف کارهای زیربنایی و زیرساختی باید پرهیز شود و به سمت پروژه‌هایی برویم که ثمره و خروجی آنها برای مردم ملموس باشد.

   سلیمی تصریح کرد: گاه برای اجرای یک پروژه زیرساختی ده‌ها میلیاردتومان باید صرف تملک زمین شود؛ لذا پروژه‌های این‌چنینی باید در قالب بودجه‌های شهرداری تعریف و اجرایی شود.

   وی از معتمدین محلات و مساجد خواست تا در جلسات احصاء اولویت‌های محلات از همه طیف‌های مردمی دعوت به‌عمل آورند و سپس شهرداری با نگاه علمی و تخصصی خود موجب افزایش کارایی این طرح‌ها شود.

   تعداد بازدید: 54
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 443    بازدید کنندگان دیروز: 5669    کل بازدید ها : 7,129,767
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد