• چهارشنبه،17 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 74
   کد: 215740
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲
   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهدمقدس:

   منافع شهر و شهرداری در گرو تامین منافع سرمایه‌گذار است/ عزم راسخ شورای ششم برای برداشتن موانع سرمایه‌گذاری در شهر

   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهدمقدس گفت: منافع شهر و شهرداری در گرو تامین منافع سرمایه‌گذار است و بازی بین مدیریت شهری و سرمایه‌گذار باید برد-برد باشد.
   منافع شهر و شهرداری در گرو تامین منافع سرمایه‌گذار است/ عزم راسخ شورای ششم برای برداشتن موانع سرمایه‌گذاری در شهر

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجید دبیریان در حاشیه نشست روسای کمیسیون‌های اقتصادی ادوار شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با بیان اینکه در این جلسه، اعضای حاضر به بررسی و طرح چالش‌ها و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در مشهد با نگاه به آینده پرداختند، اظهارکرد: خوشبختانه مطالب ارزشمندی هم ارائه شد و در کلیات شاهد تبادل تجربیات خوبی در حوزه اقتصادی بودیم.

   وی افزود: محورها و نقطه نظرات مطرح شده، در کمیسیون جمع‌بندی و گزارش اولیه آن آماده خواهد شد تا در جلسات آینده به صورت تخصصی‌تر و مصداقی در برخی موضوعات ورود کنیم.

   دبیریان با بیان اینکه بهره‌گیری از ظرفیت افراد توانمند و مجموعه‌های فعال در حوزه اقتصاد و اقتصاد شهری یکی از ماموریت‌های تعریف شده برای کمیسیون اقتصادی است، گفت: در همین راستا، برگزاری جلساتی با اساتید دانشگاه، صاحبنظران عرصه اقتصاد و صاحبان بنگاه‌های اقتصادی و مدیران اقتصادی استان در برنامه قرار گرفته است.

   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهد تصریح کرد: در کارگروه‌های ذیل کمیسیون بی‌شک از ظرفیت این عزیزان و نظرات کارشناسی آنها بهره خواهیم گرفت؛ خروجی جلسات باید به نفع مردم باشد.

   دبیریان با بیان اینکه منافع شهر و شهرداری در گرو تامین منافع سرمایه‌گذار است، گفت: بازی بین مدیریت شهری و سرمایه‌گذار باید برد-برد باشد و نمی‌توان به سرمایه‌گذار به چشم رقیب نگاه کنیم.

   وی با تاکید بر لزوم حذف نگاه‌های تنگ‌نظرانه به حوزه سرمایه‌گذاری، تصریح کرد: شورای ششم فضا را برای حضور سرمایه‌گذاران باز می‌کند و با روی گشاده به استقبال آنها می‌رویم.

   رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهد با بیان اینکه حضور سرمایه‌گذار و باز کردن عرصه برای آنها الزاماتی دارد، گفت: یکی از این الزامات، تعیین تکلیف پروژه‌هایی است که مشمول مرور زمان شده است.

   دبیریان گفت: در همین راستا قرار شده با بهره‌گیری از کمیته رفع موانع، یک‌بار برای همیشه به جمع‌بندی مناسبی برسیم و مسائل این پروژه‌ها حل شود؛ با این اقدام به سرمایه‌گذاران ثابت خواهد شد که شورای ششم برای حل مشکلات و معضلات حوزه سرمایه‌گذاری و مشارکت‌ها عزم جدی دارد.

   وی با بیان اینکه شورای ششم با نگاه جدیدی در عرصه اقتصادی به جلو می‌رود، تصریح کرد: امیدواریم با همین نگاه و اقدامات، عرصه را در حوزه‌های مختلف سرمایه‌گذاری و اقتصادی پیش ببریم و محدود به تعریف پروژه‌های مشارکتی نباشد.

   تعداد بازدید: 74
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 376    بازدید کنندگان دیروز: 3168    کل بازدید ها : 7,147,822
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد