• چهارشنبه،17 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 54
   کد: 215727
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲
   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد مطرح کرد؛

   انتقال ارزش‌های دینی به کودکان با تکیه بر سیره رضوی

   عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهدمقدس گفت: انتقال و آموزش ارزش‌های دینی بر مبنای سیره تربیتی رضوی به نسل امروز و آینده، از دغدغه‌های مهم مدیریت شهری است که باید در سیاست‌گذاری‌های فرهنگی مدنظر قرار گیرد.
   انتقال ارزش‌های دینی به کودکان با تکیه بر سیره رضوی

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجید طهوریان‌عسکری در حاشیه حضور جمعی از کودکان در شورای اسلامی شهر مشهد که به مناسبت هفته ملی کودک برگزار شد، اظهارکرد: امروزه توسعه و گسترش روزافزون شهرها باعث شده تا عمده برنامه‌های فرهنگی مدیریت شهری معطوف به افراد بزرگسال بوده و تدوین برنامه‌های فرهنگی و آموزشی مناسب کودکان مورد غفلت واقع شود.

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس با تاکید بر ضرورت طرح‌ریزی اقدامات فرهنگی با محوریت مشهدالرضا(ع)، گفت: انتقال و آموزش ارزش‌های دینی بر مبنای سیره تربیتی رضوی به نسل امروز و آینده، از دغدغه‌های مهم مدیریت شهری است که باید در سیاست‌گذاری‌های فرهنگی مدنظر قرار گیرد.

   طهوریان‌عسکری افزود: سیره قولی و عملی ائمه معصومین علیهم‌السلام، موفق‏‌ترین و مطمئن‏ترین الگو برای پایه‌گذاری برنامه‌های فرهنگی شهرداری در حوزه تربیت کودکان است.

   عضو شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: ساختار اجرایی مصوبه شهر همگان در دوره پنجم شورای شهر بیشتر معطوف به اقدامات اجرایی و عمرانی بوده و حوزه فرهنگی مورد توجه قرار نگرفته که این مهم نیاز به بازنگری دارد.

   طهوریان‌عسکری با اشاره به ضرورت بازطراحی فضاهای فرهنگی ویژه کودکان با در نظر گرفتن ارزش‌های ایرانی و اسلامی، گفت: این بازآفرینی باید به‌گونه‌ای باشد که ضمن توجه به خواست‌ها و مقتضیات روحی کودکان، در انتقال مفاهیم دینی و اسلامی به آنان نیز مؤثر باشد.

   تعداد بازدید: 54
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 256    بازدید کنندگان دیروز: 3168    کل بازدید ها : 7,147,702
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد