• چهارشنبه،17 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 80
   کد: 215722
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
   عضو کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   استقبال از بهار باید مردم‌محور شود

   عضو کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: شیوه و روش اجرای طرح استقبال از بهار نیازمند تغییر است و این طرح باید به تشکل‌های مردمی و واحدهای تولیدی داخل استان واگذار شود.
   استقبال از بهار باید مردم‌محور شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، غلامحسین صاحبی با بیان اینکه استقبال از بهار بیش از 10 سال است که در دستورکار مدیریت شهری قرار گرفته و هرساله این موضوع درحال توسعه یافتن است، اظهارکرد: برهمین اساس، برگزاری جلسات هماهنگی برای استقبال از بهار 1401 در دستورکار شورای شهر قرار گرفته و برنامه‌ها و طرح‌هایی توسط سازمان پارک‌ها و حوزه‌های فرهنگی و خدمات‌شهری برای این حوزه پیش‌بینی شده است.

   صاحبی با تاکید بر لزوم تغییر شیوه کار و نوع هزینه‌کرد و روش‌ها در اجرای طرح استقبال از بهار، تصریح کرد: امسال می‌توان حداقل برای 50 درصد از المان‌های شهری فراخوان منتشر کرد و پروژه را در اختیار واحدهای تولیدی و تولیدکنندگان استانی قرار دهیم.

   عضو کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای شهر مشهد با تاکید بر لزوم واگذاری طرح استقبال از بهار به تشکل‌های مردمی و واحدهای تولیدی، گفت: با توجه به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به‌عنوان «حمایت از تولید؛ مانع‌زدایی‌ها و پشتیبانی‌ها» باید به سمت حمایت از تولید و تبلیغ محصولات بومی گام برداریم چراکه علاوه‌بر اشتغالزایی موجب افزایش میزان فروش محصولات نیز می‌شود.

   وی افزود: بخشی از استقبال از بهار 1401 باید با کمک تشکل‌های تولیدی و صنوف دیگر انجام شود تا به مرور وضعیت را در شهر مشهد تغییر دهیم و هزینه را به سمت حمایت از تولید ببریم.

   تعداد بازدید: 80
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 229    بازدید کنندگان دیروز: 3168    کل بازدید ها : 7,147,675
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد