• چهارشنبه،17 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 63
   کد: 215713
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   اعتمادسازی؛ یکی از اهداف شورای ششم/ مشکلات انبوه‌سازان را به جد دنبال می‌کنیم

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: همه باید بدانیم که ضرر ناشی از ایجاد بی‌اعتمادی به مراتب بیشتر از منافع حاصل از آن بوده و برهمین اساس شورای ششم در مسیر اعتمادسازی گام برمی‌دارد.
   اعتمادسازی؛ یکی از اهداف شورای ششم/ مشکلات انبوه‌سازان را به جد دنبال می‌کنیم

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حسن موحدیان در جلسه با اعضای انجمن صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان خراسان رضوی با بیان اینکه یکی از گلایه‌های فعالان این حوزه زمان‌بر بودن فرآیند صدور پروانه و پایانکار ساختمانی است، اظهارکرد: همه باید بدانیم که ضرر ناشی از ایجاد بی‌اعتمادی به مراتب بیشتر از منافع حاصل از آن است.

   وی افزود: اعتمادسازی باید به یک فرهنگ در بدنه مدیریتی کشور تبدیل شود و شورای ششم امیدواریم بتواند در این مسیر گام بردارد.

   موحدیان با بیان اینکه شورای ششم قدردان زحمات و تلاش‌های انبوه‌سازان و سرمایه‌گذاران خواهد بود، گفت: فعالیت این عزیزان موجب اشتغالزایی، گردش سرمایه و رفع معضلات و مشکلات اجتماعی می‌شود که بسیار حائز اهمیت است.

   در این جلسه اعضای انجمن به طرح مسائل و مشکلات خود پرداخته بودند و رئیس شورای شهر مشهدمقدس پس از شنیدن آنها، تصریح کرد: دغدغه‌های مطرح شده را در جلسات تخصصی و کارگروه‌های ذیل کمیسیون‌ها دنبال می‌کنیم چراکه شورای ششم نگاه مثبتی به حوزه سرمایه‌گذاری دارد و توجه کاملی باید به سرمایه‌گذاران داشته باشیم.

   موحدیان گفت: امیدواریم مسائل و مشکلات انبوه‌سازان به تدریج حل‌وفصل شود ولی باید توجه داشت که همه این دغدغه‌ها در حیطه اختیارات مدیریت شهری نیست.

   تعداد بازدید: 63
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 395    بازدید کنندگان دیروز: 3168    کل بازدید ها : 7,147,841
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد