• چهارشنبه،17 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 54
   کد: 215657
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸
   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس مطرح کرد،

   تغییر شیوه ساماندهی مشاغل مزاحم براساس خواست مردم و کسبه

   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: ساماندهی مشاغل مزاحم موضوعی چندوجهی و نیازمند بررسی جامع بوده و در این خصوص باید به راه‌حلی بینابینی دست پیدا کنیم تا پاسخگوی نیازهای شهر و شهروند باشد
   تغییر شیوه ساماندهی مشاغل مزاحم براساس خواست مردم و کسبه

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مهدی ناصحی با بیان اینکه مشاغل مزاحم شهری، یکی از مهمترین مسائل و مشکلاتی است که به صورت روزمره در شهر با آن مواجهیم، اظهارکرد: این مشاغل علاوه‌بر اینکه منشاء بسیاری از ناآرامی‌های روانی و مزاحمت‌های صوتی هستند، موجب بهم ریختگی سیما و منظر شهری هم شده‌اند.

   وی افزود: از گذشته شهرداری مشهد طرح‌های مختلفی را برای ساماندهی این مشاغل پیش‌بینی کرده که بهترین تصمیم، پیش‌بینی مجتمع‌های خدماتی در مناطقی از شهر بوده است اما به اذعان صاحبان مشاغل و دریافت‌کنندگان خدمات، یکی از معضلات این مراکز، دسترسی و موقعیت مکانی نامناسب است.

   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس خاطرنشان کرد: مطالعاتی را انجام خواهیم داد تا براساس آن، مجتمع‌های خدماتی در محل‌هایی با کمترین فاصله نسبت مکانی که درحال حاضر مشغول فعالیت هستند، ساماندهی شوند تا از این طریق علاوه بر جلوگیری از آسیب دیدن مشاغل، رفاه شهروندان نیز تامین و از سوی دیگر معضلات مربوط به سیما و منظر شهری نیز برطرف شود.

   ناصحی با بیان اینکه مجتمع‌هایی که تاکنون ساخته شده همه با نیت خیر بوده، گفت: برخی از این مجتمع‌ها موفق بوده و برخی نیز نیازمند مطالعات دقیق‌تری هستند.

   وی ساماندهی مشاغل مزاحم را موضوعی چندوجهی و نیازمند بررسی جامع دانست و اظهارکرد: در این خصوص باید به راه‌حلی میانه دست پیدا کنیم تا پاسخگوی نیازهای شهر و شهروند باشد. 

   تعداد بازدید: 54
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 203    بازدید کنندگان دیروز: 3168    کل بازدید ها : 7,147,649
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد