• چهارشنبه،17 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 69
   کد: 215641
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸
   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   مشهد با رنگ‌وبوی مهدویت به استقبال از بهار می‌رود

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهدمقدس گفت: باتوجه به مقارن بودن روزهای پایانی سال و نیمه شعبان، المان‌ها، طراحی‌ها و شعارهای استقبال از بهار رنگ‌وبوی مهدویت و معنویت به خود خواهد گرفت
   مشهدمقدس با رنگ‌وبوی مهدویت به استقبال از بهار می‌رود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حجت‌الاسلام حسن منصوریان با بیان اینکه در سال‌های گذشته بعد فرهنگی طرح استقبال از بهار کمرنگ بوده است، اظهارکرد: براساس گفتگوها و توافقات صورت گرفته با سازمان اجتماعی و فرهنگی و معاونت خدمات‌شهری شهرداری مشهد، سهم فرهنگی بسیار افزایش یافته است.

   وی با اشاره به تقارن روزهای پایانی سال و نیمه شعبان، گفت: براساس همین مناسبت، المان‌ها و شعارهای استقبال از بهار رنگ‌وبوی مهدویت و معنویت به خود خواهد گرفت و گل‌آرایی‌ها، نورافشانی‌ها و فضاسازی‌ها با پیام انقلابی، اسلامی و معرفتی است.

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهدمقدس با بیان‌ اینکه کلیات طرح استقبال از بهار 1401 با نگاه جهان‌شهر برکت و کرامت مصوب شده است، افزود: جزئیات طرح به کارگروه‌های ذیل معاونت فرهنگی و اجتماعی و خدمات‌شهری ارجاع شده و در این خصوص تصمیم‌گیری می‌شود.

   حجت‌الاسلام منصوریان در ادامه تصریح کرد: فراخوان این طرح منتشر خواهد شد و از هنرمندان مشهدی و خراسانی برای شرکت دعوت می‌کنیم؛ طرح‌های ارسالی به داوری گذاشته می‌شوند و سپس بهترین طرح‌ها اکران شهری شده و جوایزی کسب می‌کنند.

   وی با تاکید بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت‌های بومی در استقبال از بهار، گفت: این نگاه تکیه بر ظرفیت‌های بومی حتی شامل گل‌ها نیز می‌شود؛ بیشترین گل مورد استفاده در استقبال از بهار 1401، گل نرگس خواهد بود.

   تعداد بازدید: 69
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 263    بازدید کنندگان دیروز: 3168    کل بازدید ها : 7,147,709
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد