• چهارشنبه،17 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 78
   کد: 215622
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷
   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس عنوان کرد؛

   پیگیری جدی تبدیل وضعیت آتش‌نشانان مشهد

   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: شورای ششم در حوزه خدمات رفاهی برای پرسنل آتش‌نشانی نگاه وسیعی دارد و برای هرگونه برنامه‌ای در این حوزه کمک خواهد کرد.
   پیگیری جدی تبدیل وضعیت آتش‌نشانان مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، موسی‌الرضا حاجی بگلو در مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی مشهد ضمن تبریک ایام فرارسیدن ماه ربیع الاول اظهار کرد: شهردار مشهد در حوزه تغییرات در شهرداری به صورت هوشمندانه عمل کرده و تغییرات جناحی و جریانی نبوده است.

   حاجی بگلو ادامه داد: این یک ظرفیت برای شهر است که متخصصین در جای خودشان قرار گیرند؛ همچنین نعمتی، مدیرعامل سابق سازمان آتش‌نشانی نیز با سابقه بسیار خوب و مدیریت کارآمد قطعا در جای دیگر به خدمت‌رسانی مشغول و به پیشرفت شهر کمک خواهد کرد.

   وی در خصوص تبدیل وضعیت پرسنل آتش‌نشان تصریح کرد: یکی از بزرگترین مشکلات مشهد حضور نیروهایی است که به هر دلیلی وارد مجموعه شهرداری شده‌اند و با وجود 5 هزار پست تعریف شده، ما 28 هزار نیرو داریم.

   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس اضافه کرد: در خصوص پرسنل آتش‌نشانی نیز باید در حوزه تبدیل وضعیت پرسنل پیگیری‌های لازم صورت گیرد.

   حاجی بگلو با بیان اینکه ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی کلان شهر مشهد در شان این سازمان نیست، عنوان کرد: از آنجا که آتش‌‌نشانان ما با تقدیم جان خودشان در میدان هستند در بحث معیشتی کارکنان سازمان نیز باید قدمی برداشته شود؛ همچنین شورای اسلامی شهر مشهد برای این حوزه در هر اقدامی کمک خواهد کرد.

   وی در خصوص بحث حقوق و دستمزد کارکنان سازمان آتش‌نشانی نیز گفت: تفاوت حقوقی در بین پرسنل جدید و قدیمی سازمان وجود دارد که البته به صورت قانونی است ولی مشکلاتی را بوجود می‌‌آورد؛ در این رابطه امیدوارم راهکاری را پیدا کنیم که پرسنل حقوق‎های نزدیک بهم دریافت کنند.

   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با اشاره به اینکه نباید بی انگیزگی در بین پرسنل سازمان شکل گیرد، بیان کرد: ما باید به جایی برسیم که تمام مدیران ‌آتش‌‌نشانی کلان‌شهر‌ها از مشهد تامین شوند چراکه ظرفیت و توانایی کارکنان ‌آتش‌نشانی مشهد تقریبا را در هیچ جای ایران نمی‌بینیم.

   وی در پایان گفت: اگر ما تمام تلاش خودمان را انجام دهیم، پرسنل سازمان نیز این موضوع را درک کرده و باانگیزه بیشتری فعالیت می‌کنند؛ همچنین امیدوارم با کمک همه دستگاه و جایگاه‌های قانونی موجود ، مشکلات هرچه زودتر برطرف شود.

   تعداد بازدید: 78
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 233    بازدید کنندگان دیروز: 3168    کل بازدید ها : 7,147,679
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد