• چهارشنبه،17 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 71
   کد: 215619
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷
   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   پارک ویژه بانوان بوستان کوهسنگی تا 3 ماه آینده بهره‌برداری می‌شود

   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای شهر مشهدمقدس گفت: مطالعات احداث پارک ویژه بانوان در فضای حدود یک هکتاری در بوستان کوهسنگی آغاز شده و این پارک طی 3 ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.
   پارک ویژه بانوان بوستان کوهسنگی تا 3 ماه آینده بهره‌برداری می‌شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حسن کریمدادی در حاشیه بازدید از پروژه درحال احداث باغ بانوان وکیل‌آباد ضمن تبریک فرارسیدن ماه ربیع‌الاول، اظهارکرد: «بانوان» سهم قابل توجهی از شهروندان مشهدی را به خود اختصاص می‌دهند ولی متاسفانه در بحث تامین زیرساخت‌های ویژه آن‌ها، آن‌گونه که باید، اقدامات شایسته و جدی انجام نشده است.

   وی با بیان اینکه یکی از شعارهای شورای ششم در زمان انتخابات، تامین زیرساخت‌های ورزشی ویژه بانوان بوده، گفت: زندگی‌های آپارتمانی و از سوی دیگر مسائل و مشکلات مختلف سبب شده تا بار سنگینی روی دوش بانوان باشد و لذا باید بستری برای تحرک و نشاط و پویایی روحی و روانی آنها فراهم آوریم.

   کریمدادی افزود: تمامی پارک‌های بزرگ‌مقیاس شهر باید فضایی ویژه ورزش بانوان داشته باشند و شورای ششم مجدانه پیگیر این موضوع خواهد بود.

   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای شهر مشهد با اشاره به پروژه پارک ویژه بانوان در بوستان وکیل‌آباد، تصریح کرد: خوشبختانه تاکنون اقدامات خوبی در این مجموعه صورت گرفته و امیدواریم با همت معاونت خدمات‌شهری و تامین منابع مالی، باغ بانوان وکیل‌آباد تا پایان سال به بهره‌برداری برسد.

   کریمدادی از آغاز مطالعات احداث پارک ویژه بانوان در بوستان کوهسنگی خبرداد و گفت: این فضای حدودا یک هکتاری طی 3 ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید و در اختیار بانوان مشهدی قرار می‌گیرد.

   وی با اشاره به پارک 73 هکتاری که در حاشیه شهر مشهد درحال اجراست، اظهارکرد: در پارک نیز باید فضایی ویژه بانوان درنظر گرفته شود.

   تعداد بازدید: 71
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 460    بازدید کنندگان دیروز: 3168    کل بازدید ها : 7,147,906
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد