• چهارشنبه،17 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 43
   کد: 215617
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷
   در بازدید عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس از منطقه سه مشهد مطرح شد؛

   پرداختن به اولویت‌های واقعی شهر و شهروندان در اولویت شورای ششم/ رضایتمندی عمومی از مدیریت شهری را افزایش می‌دهیم

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: در بازدیدهای میدانی، به‌دنبال گره‌گشایی از کارهای قفل شده در سطح مناطق هستیم تا از این طریق بتوانیم رضایتمندی شهروندان از مدیریت شهری را افزایش دهیم.
   پرداختن به اولویت های واقعی شهر در دستور کار اصلی شورای ششم / کارهای برزمین مانده از گذشته در شهرداری به صورت ویژه پیگیری پیگیری می شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجید طهوریان عسکری در حاشیه بازدید 6 ساعته خود از سطح منطقه سه شهرداری، به‌ویژه محله‌های قرقی و کلاته بوغا، اظهارکرد: در این بازدید به دنبال یافتن کارهای قفل شده هستیم تا با پیگیری ویژه از آنها گره‌گشایی شود و در نهایت بتوانیم رضایتمندی شهروندان از مدیریت شهری را در 4 سال پیش رو افزایش دهیم.

   وی با تاکید بر اینکه کارهای برزمین مانده از گذشته در شهرداری به صورت ویژه در این دوره پیگیری خواهد شد، گفت: برآیند شورای ششم، پرداختن به اولویت‌های واقعی شهر و شهروندان است؛ برهمین اساس، تصمیمات اتخاذ شده در هر بازدید، در تدوین بودجه سال آینده و یا اصلاح بودجه سال جاری دیده می‌شود و بخشی نیز فوری توسط منطقه برطرف خواهد شد.

   عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهدمقدس با بیان اینکه مراحل بررسی مجدد طرح تفصیلی شمال‌شرق مشهد با حضور نمایندگان مردم و به سرعت در حال انجام است، تصریح کرد: امیدواریم این طرح ظرف ماه‌های آینده تصویب و اجرایی شود.

   طهوریان عسکری با اشاره به معضل معتادان متجاهر، گفت: در این خصوص نیازمند تشکیل کمیته‌ای برای ساماندهی معتادان متجاهر، به‌ویژه در محدوده قبرستان کلاته‌بوغا هستیم چراکه از حیث بصری و امنیتی، مشکلاتی را در منطقه 3 ایجاد کرده است.

   شایان ذکر است که در این بازدید، شهردار منطقه 3 و جمعی از معاونان و مدیران منطقه سه شهرداری تعدادی از اعضای شورای اجتماعی محله قرقی و محله مهرگان حضور داشتند.
    

   تعداد بازدید: 43
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 254    بازدید کنندگان دیروز: 3168    کل بازدید ها : 7,147,700
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد