• چهارشنبه،17 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 67
   کد: 215609
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶
   نایب رئیس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهدمقدس پیشنهاد داد؛

   هشت کلان پروژه در هشت نقطه شهر بهشت

   نایب رئیس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: یکی از موضوعاتی که در کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر پیگیر هستیم و به شهردار مشهدمقدس نیز پیشنهاد داده‌ایم، تعریف هشت کلان پروژه ویژه برای 8 پهنه اصلی حاشیه شهر بهشت است.
   هشت کلان پروژه در هشت نقطه شهر بهشت

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، سید حسین علوی مقدم افزود: کلان پروژه هایی که علاوه بر انتقال جریان سرمایه به این پهنه ها به دنبال رفع کمبودهای خدماتی نیز هست در واقع برخلاف نگاه جزیره ای و بخشی به موضوعات حاشیه شهر در ابعاد مختلف به دنبال تلفیق این ابعاد با تعریف کلان پروژه‌های چندعملکردی هستیم.
   وی با بیان اینکه شهر مشهد با وجود مضجع منور رضوی به عنوان شهر بهشت، باید متناسب با جایگاه آن در همه بخش ها با نگاه توزیع عادلانه خدمات به آن توجه شود گفت: این کلان پروژه‌ها در حوزه‌های مختلف از جمله ورزش، فضاهای شهری پویا و فعال، پارک‌های ویژه موضوعی، مراکز تجاری متشکل از برندهای ویژه در این محلات متمرکز خواهد بود.
   عضو شورای اسلامی شهر مشهدمقدس بیان کرد: در این 8 کلان پروژه ویژه حاشیه شهر به دنبال ایجاد فضاهای چند عملکردی پویا فعال هستیم که در ساعات مختلف روز در حوزه‌های مختلف، ورزشی، اجتماعی، فراغتی، خدماتی و .... به ساکنان این محلات خدمات رسانی شود. یکی از اهداف جدی ما در اجرای این پروژه‌ها این است که این پهنه‌ها نه تنها حاشیه شهر نباشند بلکه خود این پهنه‌ها مقصد جدید در شهر مشهد باشند.

   تعداد بازدید: 67
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 434    بازدید کنندگان دیروز: 3168    کل بازدید ها : 7,147,880
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد