• چهارشنبه،17 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 52
   کد: 215493
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰
   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس خبرداد؛

   اکران 40 حدیث معرفتی در ایام پایانی ماه صفر

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: در ایام پایانی ماه صفر، برای اولین بار در مشهد از 40 حدیث معرفتی برای فضاسازی سطح شهر استفاده می‌شود.
   اکران 40 حدیث معرفتی در ایام پایانی ماه صفر

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حجت‌الاسلام حسن منصوریان با بیان اینکه امسال در روز اربعین حسینی(ع) بنای خوبی گذاشته شد و شاهد پیاده‌روی عزاداران حسینی(ع) از میدان فردوسی به طرف حرم مطهر رضوی بودیم، اظهارکرد: از این مراسم که با عنوان «جاماندگان اربعین» برگزار شد، استقبال خوبی به‌عمل آمد و در مسیر هم به همت هیئت‌های مذهبی، ایستگاه‌های صلواتی شکل گرفت.

   وی افزود: در این برنامه، میدان شهدا محور اصلی تجمع قرار گرفت و عزاداران با انسجام بهتر و بیشتری از سمت بالاخیابان به حرم مطهر مشرف شدند.

   حجت‌الاسلام منصوریان گفت: با توجه به ممنوعیت دسته‌روی و تشرف به حرم امام‌رضا(ع)، برای روز شهادت ایشان نیز با مشارکت آستان قدس رضوی و سازمان تبلیغات اسلامی حرکت مشابهی را در 4 خیابان اصلی منتهی به حرم مطهر خواهیم داشت تا عزاداران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بتوانند در قالب پیاده‌روی به امام‌مهربانی‌ها عرض ارادت کنند.

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهدمقدس خاطرنشان کرد: فضاسازی‌های این ایام متناسب با رویکرد اصلی در دوره شورای ششم، یعنی استفاده از روایت‌های معرفتی است؛ برهمین اساس، برای اولین بار در مشهد 40 حدیث در این ایام اکران می‌شود.

   حجت‌الاسلام منصوریان با بیان اینکه تمامی این اقدامات با مشارکت هیئات‌ مذهبی اجرایی شده است، گفت: اصل و اساس رویکرد مدیریت شهری در این بحث تسهیلگری و حمایت از تشکل‌های مردمی است.

   تعداد بازدید: 52
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 487    بازدید کنندگان دیروز: 3168    کل بازدید ها : 7,147,933
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد