• چهارشنبه،17 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 85
   کد: 215490
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهدمقدس مطرح کرد؛

   حذف رانندگان واکسینه نشده از چرخه سرویس مدارس

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: خودروهای فرسوده، فاقد معاینه فنی و سطح کیفی مناسب، امکان سرویس‌رسانی به دانش‌آموزان را نخواهند داشت و یکی از الزامات دیگر برای رانندگان سرویس مدارس، واکسینه بودن آنهاست.
   حذف رانندگان واکسینه نشده از چرخه سرویس مدارس

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، ایمان فرهمندی با بیان اینکه در فرآیند سرویس مدارس، کارگروه مشترکی بین آموزش‌وپرورش، انجمن اولیاء و مربیان و شهرداری مشهد شکل گرفته، اظهارکرد: تعیین فرآیند و برآورد هزینه‌ها و بکارگیری ناوگان داوطلب فعالیت در این حوزه برعهده همین کارگروه است.

   وی افزود: تصمیم‌گیری درباره سرویس مدارس، منوط به تعیین تکلیف زمان قطعی بازگشایی مدارس است؛ از سوی دیگر، ادامه کار مدارس و تعداد دانش‌آموزان برای هر سرویس نیز منوط به نظر ستاد مقابله با کروناست.

   فرهمندی با بیان اینکه براساس برآوردهای صورت گرفته و مصوبه شورای پنجم، بهای خدمات سرویس مدارس نسبت به سال گذشته 28 درصد افزایش یافته، گفت: درصورتی‌که مدارس به صورت نیمه‌وقت و سه‌روز در هفته بازگشایی شوند و از سوی دیگر تعداد نفرات هر سرویس نیز کاهش یابد، خدمات با همین نرخ ارائه خواهد شد.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس خاطرنشان کرد: هرگونه تصمیم‌گیری قطعی وابسته به وضعیت بازگشایی مدارس و وضعیت کروناست که امیدواریم به شرایط عادی برگردیم.

   فرهمندی درباره شرایط ناوگان و رانندگان سرویس‌های مدارس هم افزود: خودروهای فرسوده، فاقد معاینه فنی و سطح کیفی مناسب، امکان سرویس‌رسانی را نخواهند داشت.

   وی گفت: رانندگان نیز باید دوره‌های آموزشی خاص را پشت‌سر بگذارند و کنترل‌های بهداشتی و اخلاقی و امنیتی رانندگان انجام می‌شود تا والدین با اطمینان خاطر فرزند خود را به سرویس مدارس بسپارند.

   فرهمندی در ادامه با اشاره به سامانه سپند، اظهارکرد: در این سامانه ضمن امکان ثبت‌نام سرویس مدارس، رصد موقعیت مکانی سرویس نیز برای والدین وجود دارد.

   وی تاکید کرد: یکی از الزامات دیگر برای رانندگان سرویس مدارس واکسینه بودن آنهاست.

   تعداد بازدید: 85
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 343    بازدید کنندگان دیروز: 3168    کل بازدید ها : 7,147,789
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد