• چهارشنبه،17 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 38
   کد: 215476
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹
   عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس مطرح کرد:

   برنامه‌محوری؛ اساس کار شورای ششم/ تحقق جهان‌شهر برکت و کرامت، معیار موفقیت ماست

   عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: شورای ششم اولین شورایی است که شش ماه قبل از انتخابات، برنامه عملیاتی خودش را تدوین کرده بود.
   عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس مطرح کرد:

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجید طهوریان‌عسکری در نشست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی مشهد که در محل سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری برگزار شد، اظهارکرد: شورای ششم اولین شورایی است که شش ماه قبل از انتخابات، برنامه عملیاتی خودش را تدوین کرده بود و این ویژگی بزرگ را دارد که سند برنامه‌ای را که براساس آن می‌خواهد رویدادهای مشهد را رقم بزند، در دست دارد. 

    وی افزود: این شورا با شعار «مشهدالرضا؛ جهان‌شهر اسلام» کار خود را آغاز کرد و ما معتقدیم که هرچه در این شهر داریم از حضور ولی نعمت‌مان حضرت رضا(ع) است و برهمین اساس دستور کار خودمان را معرفی مشهد الرضا(ع) به عنوان جهان‌شهر اسلام تبیین نموده‌ایم. 

   طهوریان عسکری تصریح کرد: همه ما می‌دانیم که نام مقدس این شهر به دلیل وجود بارگاه نورانی امام هشتم است و دوره‌های قبلی این اختلاف نظر به وجود آمده بود که مشهد شهر زیارتی است یا سیاحتی؟ 

   عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی مشهد تاکید کرد: از معاونت فرهنگی انتظار می‌رود که کارگروه داخلی برای تجلی شعار دوره ششم تشکیل دهد و فرصت‌ها، ظرفیت‌های موجود و تمام توان خویش را برای تحقق آن به کار بگیرد.

   طهوریان‌عسکری گفت: بر همه ما واجب است که فرصت خدمت به زائران و مجاوران آقا علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) را مغتنم بشماریم و نگاه شورای ششم را سلسله وار به تمام کارکنان خانواده شهرداری منتقل کنیم. 

   طهوریان عسکری خاطرنشان کرد: زمانی می‌توان گفت که شورای ششم عملکرد مطلوب و موفقی داشته که همه نیروهای شهرداری، صرف نظر از جایگاه شغلی خودشان از شعار شورای ششم مطلع باشند و نقش خودشان را در تحقق آن تعریف کرده باشند. 

   تعداد بازدید: 38
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 282    بازدید کنندگان دیروز: 3168    کل بازدید ها : 7,147,728
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد