• چهارشنبه،17 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 42
   کد: 215455
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس تاکید کرد؛

   ارتقاء زیرساخت‌های شهری با ترویج فرهنگ "وقف ایمنی"

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: وقف، یکی از سنت‌های نیک در فرهنگ اسلامی است چه نیکوست وقفی که برای ایمنی و صیانت از جان انسان‌ها باشد که موجب ارتقاء زیرساخت‌های این حوزه می‌شود.
   رتقاء زیرساخت‌های شهری با ترویج فرهنگ وقف ایمنی 

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حسن موحدیان در حاشیه آیین ورزش‌های زورخانه‌ای و پهلوانی یادواره شهدای آتش‌نشانی مشهد، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تسلیت دهه پایانی ماه صفر، اظهارکرد: زندگی شهرنشینی برخی الزاماتی دارد که یکی از آن‌ها، آتش‌نشانی است.

   موحدیان، آتشنشانان را افرادی توانمند دانست که همیشه آماده خدمت به همنوعان در مواقع سختی، گرفتاری و بحران‌ها هستند و افزود: بی‌شک آتش‌نشانان در مواقع وقوع حوادث غیرمترقبه و بلایا و حوادث در خط مقدم خدمت‌رسانی حضور دارند.

   وی با بیان اینکه آتش‌نشانی، شغل بسیار سخت و قابل تقدیری است، گفت: اخیرا شاهد ایثارگری کودکی ۱۶ ساله بودیم که به تاسی از همین عزیزان آتش‌نشان برای نجات جان دو هموطن، خود را به آتش زد؛ زیبنده است که در هفته آتش‌نشانی یاد این نوجوان فقید را گرامی بداریم.

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، جانفشانی آتش‌نشانان را لازمه زندگی شهری دانست و تصریح کرد: این عزیزان خود را به سختی می‌زنند تا عده دیگری در راحتی و آسایش زندگی کنند.

   موحدیان با اشاره به رویکرد حمایتی شورای شهر نسبت به آتش‌‌نشانان، گفت: وقف، یکی از سنت‌های نیک در فرهنگ اسلامی است چه نیکوست وقفی که برای ایمنی و صیانت از جان انسان‌ها باشد که موجب ارتقاء زیرساخت‌های این حوزه می‌شود.

   وی افزود: مدیریت شهری دست یکایک افرادی که در این عرصه خداپسندانه گامی بردارند، به گرمی می‌فشارد و این مهم باید مورد توجه قرار گیرد.

    

   تعداد بازدید: 42
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 317    بازدید کنندگان دیروز: 3168    کل بازدید ها : 7,147,763
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد