• چهارشنبه،17 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 64
   کد: 215447
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در حاشیه بازدید از دفتر تسهیلگری خلج تاکید کرد؛

   شورای ششم؛ پیشتاز کمک به فعالیت‌های محله‌محور

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: در هر عرصه‌ای که مردم کنار یکدیگر قرار گیرند و اتحاد آنها موجب توسعه و آبادانی شهر شود، مدیریت شهری نقش حمایتی خواهد داشت و پیشتاز کمک به فعالیت‌های اجتماع‌محور سطح محلات هستیم.
   شورای ششم؛ پیشتاز کمک به فعالیت‌های محله‌محور

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجید طهوریان عسکری در حاشیه بازدید از دفتر تسهیلگری خلج با بیان اینکه دفاتر تسهیلگری مسئولیت روان‌سازی و تسهیل کار مردم برای زندگی شهری همراه با آرامش و امنیت را دارند، اظهارکرد: این دفاتر در حوزه ساخت‌وساز و هویت‌بخشی محلات و مناطق مختلف نقش موثر و جدی دارند.

   وی افزود: شورای ششم، نسبت به محلات مشهد نگاه هویت‌بخشی دارد که در این بین، مساجد، تکایا، حسینیه‌ها و دفاتر تسهیلگری از جایگاه حائز اهمیتی برخوردارند.

   طهوریان عسکری با بیان اینکه نگاه و رویکرد شورای ششم، مکمل دفاتر تسهیلگری و نهادهای هویت‌بخش محلی و مردمی خواهد بود، تصریح کرد: امیدواریم این اتحاد نگاه علمی در دفاتر تسهیلگری و نگاه اجتماع‌محور مردم در مجموعه‌هایی چون مساجد، هیئات، تکایا و حسینیه‌ها و مدارس بتواند جنبه ضریب هویت‌بخشی محلات را افزایش دهد.

   وی خاطرنشان کرد: در هر عرصه‌ای که مردم کنار یکدیگر قرار گیرند و اتحاد مردم موجب توسعه و آبادانی شهر شود، شورای شهر و مدیریت شهری نقش حمایتی خواهند داشت و پیشتاز کمک به فعالیت‌های اجتماع‌محور سطح محلات هستیم.

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: دفاتر تسهیلگری زمانی موفقیت بیشتری کسب می‌کنند که سراغ معتمدین و مردم بروند و درهای مجموعه خود را به روی مردم و ساکنان بگشایند.

   طهوریان عسکری با تاکید بر اینکه دفاتر تسهیلگری باید در تصمیم‌گیری‌های خود همراه با مردم به‌ جمع‌بندی برسند، اظهارکرد: هر دفتری که نظرات مردمی بیشتری را برای توسعه و رشد اجتماعی و کالبدی محلات جلب کند، حمایت مدیریت شهری را همراه خود خواهد داشت و از نگاه‌های غیرعلمی و کلاسیک باید پرهیز کرد. 

   تعداد بازدید: 64
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 482    بازدید کنندگان دیروز: 3168    کل بازدید ها : 7,147,928
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد