• چهارشنبه،17 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 55
   کد: 215438
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در مانور روز آتش‌نشان:

   قرارداد‌ بانوان داوطلب آتش‌نشان‌ پیگیری شود

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: قرارداد بانوان داوطلب آتش‌نشان‌ از موضوعات مهمی است که باید پیگیری شود تا آنها حضور پررنگ‌تری در صحنه‌ها داشته باشند.
   قرارداد‌ بانوان داوطلب آتش‌نشان‌ پیگیری شود/

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، فاطمه سلیمی در حاشیه مراسم رژه ناوگان خودرویی و لجستیکی و نمایشگاه دستاوردهای آتش‌‌نشانی، ضمن گرامیداشت روز آتش‌نشان، اظهارکرد: مانور آتش‌نشانی بسیار خوبی را در روز آتش‌‌نشان شاهد بودیم که ما را بر آن داشت تا توجه بیشتری به این حوزه داشته باشیم.

   وی با اشاره به مذهبی بودن فضای شهر مشهد اضافه کرد: یکی از مسائل مهمی که در صورت بروز حادثه آتش‌سوزی برای بانوان وجود دارد، حضور بانوان آتش‌نشان‌ بوده که امری ضروری است.

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس افزود: قرارداد بانوان داوطلب آتش‌نشان از موضوعات مهمی است که باید پیگیری شود تا این بانوان بتوانند در مجموعه خدمات شهری به آنچه حق آنهاست، دست یابند.

   سلیمی در خصوص نامگذاری معابر نیز توضیح داد: متاسفانه در سطح شهر معابری با نام شهدا آتش‌نشان نداریم که امیدواریم در اولین جلسه نامگذاری معابر، این مهم مورد توجه قرار گیرد چراکه نامگذاری، هویت شهر است.

   وی در خصوص مدیریت بحران‌های ایمنی در شهر تصریح کرد: باید در بحث مدیریت یکپارچه بحران‌های ایمنی شهر توجه بیشتر صورت گیرد چراکه از لحاظ اجرا، دارای مشکلاتی است.

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در خصوص تجهیزات آتش‌نشانی نیز بیان کرد: در حال حاضر تجهیزات خوب و قابل قبولی در سازمان آتش‌نشانی وجود دارد ولی با توجه به پشتیبانی مشهد در استان، هنوز جای کار برای پیشرفت در تجهیزات وجود دارد.

   سلیمی با بیان اینکه نبرد با شعله‌های خانمان‌سوز، دلی دریایی می‌خواهد و قلبی آکنده از عشق به هم‌نوع، گفت: روز آتش‌نشان را به همکاران خدوم و همه افرادی که رشادت‌هایی از جنس ایمان، اخلاق و عشق برای این خاک داشته‌اند، تبریک می‌گویم.

   تعداد بازدید: 55
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 235    بازدید کنندگان دیروز: 3168    کل بازدید ها : 7,147,681
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد