• چهارشنبه،17 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 89
   کد: 215426
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
   رئیس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در دیدار با فرماندهان و تشکل‌های دفاع‌مقدس:

   سهم حاشیه شهر از اعتبارات شهری باید افزایش یابد

   رئیس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: تاکنون سهم حاشیه شهر از اعتبارات شهری، 10 درصد بوده که باید به 30 درصد افزایش یابد چراکه یک‌سوم جمعیت مشهد در این بافت ساکن هستند.
   سهم حاشیه شهر از اعتبارات شهری باید افزایش یابد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، سیدابراهیم علیزاده در جلسه با فرماندهان و تشکل‌های دفاع‌مقدس با بیان اینکه شورای ششم شهر مشهد، علاوه‌بر انقلابی و ارزشی بودن، دو خصیصه ویژه دیگر نیز دارد، اظهارکرد: نخست کاربلدی آنهاست که مدیریت شهری را می‌شناسند و دیگری، جوان بودن بیش از دو سوم اعضاء است.

   وی افزود: امیدواریم با تکیه‌بر این ظرفیت‌ها و مشارکت مردم بتوانیم تحولات و اتفاقات خوبی در فضای شهر، شهرداری، مدیریت شهری و حاشیه شهر رقم بزنیم.

   علیزاده با بیان اینکه متاسفانه تخصیص اعتبارات حاشیه شهر در دوره‌های گذشته، مناسب نبوده و امیدواریم باکمک اعضای شورای شهر، شیب اعتبارات را به حاشیه شهر سوق دهیم و کارهای اثربخشی را انجام دهیم، گفت: از یکایک بزرگواران حاضر نیز تقاضا داریم که در این بحث همیاری و همکاری لازم را داشته باشند تا تحول بزرگی در این فضا ایجاد کنیم.

   رئیس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: تاکنون 10 درصد از اعتبارات به حاشیه شهر تعلق یافته، درحالی‌که 30 درصد جمعیت مشهد در این بافت ساکن هستند.

   علیزاده گفت: درصورتیکه 30 درصد اعتبارات به حاشیه شهر اختصاص یابد، مساوات را رعایت کرده‌ایم و اگر انتظار داریم به عدالت برسیم، باید سهم اعتبارات بیش از این‌ها باشد.

   تعداد بازدید: 89
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 408    بازدید کنندگان دیروز: 3168    کل بازدید ها : 7,147,854
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد