• پنج شنبه،29 مهر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 80
   کد: 215399
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵
   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهدمقدس:

   سرمایه‌گذاری در عرصه‌های نوین اقتصادی جایگزین تجاری‌سازی شود

   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهدمقدس گفت: نگاه صرفا معطوف به ساخت مجتمع‌های تجاری باید تغییر یابد و به سمت عرصه‌های نوین تجاری و اقتصادی که تاکنون در شهر نداشته‌ایم، گام برداشت.
   سرمایه‌گذاری در عرصه‌های نوین اقتصادی جایگزین تجاری‌سازی شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجید دبیریان با بیان اینکه شورای شهر و مدیریت شهری در این دوره درصدد این است که مشهدمقدس را به بهشت سرمایه‌گذاران تبدیل کند، گفت: تحقق این مهم چندین شاخصه و اولویت دارد که در دستورکار کمیسیون اقتصادی قرار گرفته است.

   وی با تاکید بر لزوم برداشتن موانع پیش‌روی سرمایه‌گذاران در گام اول، اظهارکرد: این موانع سبب شده که سرمایه در مشهد جذابیتی نداشته باشد.

   دبیریان افزود: بخشی از این موانع، فرایندهای اداری تعریف شده پیش پای سرمایه‌گذاران بوده که آنها را گرفتار می‌کند.

   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌‎گذاری و مشارکت‌‎های شورای شهر مشهدمقدس بخش دیگری از مشکلات سرمایه‌گذاران را انتظارات و بازدهی پروژه‌ها دانست که برای آنها تعیین می‌شود.

   دبیریان با تاکید بر اینکه سرمایه‌گذار را باید در کنار خود بدانیم، گفت: سرمایه‌گذاری موجب می‌شود که چرخ اقتصادی شهر بچرخد و در تمامی حوزه‌ها شهری زنده و پویا داشته باشیم؛ پس قطعا باید نگاه را تغییر دهیم و این مهم را با اصلاح فرآیندها دنبال می‌کنیم.

   وی از پیگیری کمیسیون اقتصادی شورای شهر برای تعریف بسته‌های ویژه سرمایه‌گذاری خبرداد و تصریح کرد: از شهردار نیز خواسته‌ایم که این بسته‌ و جذابیت‌های آن را در سریعترین زمان ممکن به مردم و سرمایه‌گذاران معرفی نمایند.

   دبیریان با بیان اینکه نگاه متفاوتی در حوزه سرمایه‌گذاری باید داشته باشیم، گفت: نگاه صرفا معطوف به ساخت مجتمع‌های تجاری باید تغییر یابد و به سمت عرصه‌های نوین تجاری و اقتصادی که تاکنون در شهر نداشته‌ایم، گام برداشت.

   وی افزود: هر سرمایه‌گذاری که در این عرصه‌ها گام بردارد، بی‌شک مورد حمایت ویژه مدیریت شهری است تا سرمایه‌گذار بازدهی اقتصادی بیشتری را شاهد باشد و شهر و شهروندان نیز از منافع سرمایه‌گذاری بهره‌مند شوند.

   تعداد بازدید: 80
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2172    بازدید کنندگان دیروز: 2054    کل بازدید ها : 7,006,239
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد