• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : ایلنا
   تعداد بازدید: 78
   کد: 215359
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
   با تصویب ستاد بازآفرینی کل کشور محقق می‌شود؛

   سرمایه‌گذاری ۴ هزار میلیاردتومانی در حاشیه شهر مشهد

   عضو شورای شهر مشهدمقدس گفت: براساس تصمیم ستاد بازآفرینی کل کشور، دستگاه‌های دولتی و شرکت بازآفرینی شهری مکلف شدند که ۴ هزار میلیاردتومان در حاشیه شهر مشهد پروژه اجرا کنند.
   سرمایه‌گذاری ۴ هزار میلیاردتومانی در حاشیه شهر مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، به نقل از ایلنا، مجید طهوریان عسکری با بیان اینکه شهر با کرامت، شهر همراه با عدالت است، اظهارکرد: حاشیه شهر مشهد متاسفانه در ادوار گذشته نتوانسته زیرساخت‌های لازم برای خدمات‌رسانی و پاسخگویی به نیازهای ساکنان را جذب کند و علت این آسیب هم عدم نگاه مسئولان تصمیم‌گیر به حل معضلات و مشکلات حاشیه شهر است.

   وی با اشاره به تلاش‌های مختلفی که طی سال‌های گذشته در این بافت صورت گرفته است، گفت: در این دوره از شورای شهر مشهد، جریانی یک‌دست و هم‌نظر در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند تا منابع مالی شهر به سمتی برود که نیازهای واقعی شهر را پاسخگویی کند.

   طهوریان‌عسکری با بیان اینکه پرداختن به مسائل شهروندان ساکن در حاشیه شهر و برطرف‌کردن نیاز‌های آنها یک ضروریت و اولویت برای شورای ششم است، افزود: باتکیه بر این نگاه می‌توان آرامش و آسایش بیشتری را برای شهروندان ساکن در حاشیه شهر و مناطق کم‎‌برخوردار فراهم آورد.

   عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: مردم حاشیه شهر، همان مردمی هستند که این روزها با وجود تحمل سختی‌های اقتصادی، کنار دولتمردان ایستاده‌اند و هر زمان کشور نیازمند نقش‌آفرینی آنها بوده، حضور پرشور داشته‌اند و به یاری نظام و انقلاب شتافته‌اند.

   طهوریان‌عسکری با بیان اینکه شورای ششم شهر مشهد، براساس نگاه و مشی انقلابی، ارائه خدمات ویژه به محرومان و مستضعفان را وظیفه خود می‌داند، گفت: ما نسبت به مناطقی که موفق به جذب امکانات، زیرساخت‌ها و خدمات لازم و مورد نیاز خود نشده‌اند، مسئول هستیم و باید به سراغ آن‌ها برویم.

   عضو کمیسیون ساماندهی حاشیه شهر شورای شهر مشهدمقدس با بیان اینکه حضور دولت مردمی و مجلس انقلابی، اتفاق نویدبخشی است که اثرگذاری جدی خواهند داشت، تصریح کرد: براساس تصمیم ستاد بازآفرینی کل کشور، مقرر شده است دستگاه‌های اجرایی ۲۳۰۰ میلیارد تومان و شرکت بازآفرینی شهری ایران ۱۷۰۰ میلیارد تومان در حاشیه شهر مشهد پروژه اجرا کنند.

   طهوریان‌عسکری تخصیص اعتبار ۴ هزار میلیاردتومانی را رقم بسیار خوبی دانست و از دولت محترم خواست که دستگاه‌های مربوطه را مکلف به اجرای تعهدات خود در قبال تصمیم ستاد بازآفرینی کل کشور نماید.

   وی تصریح کرد: از مجلس محترم توقع‌ داریم تا همچون گذشته با تصویب قوانین تسهیلگر حامی حوزه بازآفرینی و توسعه و آبادانی حاشیه شهر باشد.

   عضو شورای شهر مشهد با بیان اینکه رقم ۴ هزار میلیاردتومانی تحول شگفتی را در حاشیه شهر مشهد ایجاد می‌کند، گفت: مدیریت شهری مشهد نیز بخش اعظمی از وظایف و منافع خود را به این سمت سوق می‌دهد تا طی ۴ سال آینده شاهد جهش چشمگیری در حوزه زیرساخت‌های حاشیه شهر باشیم.

   تعداد بازدید: 78
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 507    بازدید کنندگان دیروز: 2482    کل بازدید ها : 7,007,056
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد