• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 61
   کد: 215357
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای اسلامی شهر مشهدمقدس مطرح کرد:

   غفلت مدیریت شهری از زیرساخت‌های فرهنگی پارک‌ها

   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: بوستان‌هایی چون ریحانه از ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های بسیار خوبی برخوردار بوده ولی متاسفانه از یکسو اطلاع‌رسانی مناسبی نشده‌اند و از سوی دیگر سازوکاری برای بهره‌برداری از آنها نداریم.
   غفلت مدیریت شهری از زیرساخت‌های فرهنگی پارک‌ها

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حسن کریمدادی با اشاره به بازدید اخیر از بوستان‌های پردیس و ریحانه، اظهارکرد: خوشبختانه زیرساخت‌ها و فضای سبز بسیار خوبی در این دو مجموعه ایجاد و شرایط مناسبی برای بهره‌گیری خانواده‌ها فراهم شده است.

   وی در خصوص بوستان پردیس گفت: این مجموعه جزو بی‌نقص‌ترین فضاهای سبز سطح شهر مشهد محسوب می‌شود و تلاش می‌کنیم تا فضایی ویژه بانوان نیز در این پارک ایجاد کنیم تا رفاه بیشتر شهروندان را ‌همراه داشته باشد.

   کریمدادی ادامه صحبت‌های خود را به پارک ریحانه اختصاص داد و افزود: این پارک از حیث خدمات‌شهری و زیرساختی خوشبختانه هیچگونه کمبود و نقصانی ندارد و به همت مدیریت شهری امکانات و شرایط بی‌نظیری در این مجموعه فراهم آمده است.

   وی با اشاره به پیش‌بینی زیرساخت‌های فرهنگی همچون فرهنگسرا و یا سالن ورزشی مجهز، تصریح کرد: متاسفانه از این امکانات و زیرساخت‌ها، آن‌گونه که باید استفاده و بهره‌برداری مناسب نمی‌شود.

   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای شهر مشهد گفت: به‌عنوان مثال هیچگونه بهره‌برداری فرهنگی از فرهنگسرای این مجموعه نمی‌شود و یا فضای کالبدی پارک از شرایط بسیار مناسبی برای اکران پیام‌های فرهنگی با مضامین مختلف همچون خانواده، اخلاق، حجاب و ... برخوردار بوده ولی بلااستفاده مانده است.

   کریمدادی از کمیسیون فرهنگی و سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد خواست تا این زیرساخت‌ها و ظرفیت‌ها را فعال کنند و از سوی دیگر اطلاع‌رسانی مناسبی از شرایط و امکانات موجود در پارک ریحانه برای بانوان شهرمان انجام شود.

   وی با تاکید بر لزوم اینکه پارک‌های سطح شهر باید خانواده‌محور باشند، گفت: شرایط در پارک‌ها باید به‌نحوی رقم بخورد که بوستان‌های ما فضای مفرحی برای خانواده‌ها باشد.

   تعداد بازدید: 61
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 249    بازدید کنندگان دیروز: 2482    کل بازدید ها : 7,006,798
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد