• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 42
   کد: 215332
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد؛

   هیئت‌های مذهبی؛ گره‌گشای مشکلات اجتماعی

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: اگر هیئت‌های مذهبی پای کار مسائل و امور اجتماعی آمدند و گوشه‌ای از مشکلات شهر را گرفتند، به رسالت وجودی خودشان جامه عمل پوشانده‌اند.
   هیئت‌های مذهبی حلال مشکلات اجتماعی

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حجت الاسلام حسن منصوریان در نشست هم‌اندیشی شهردار مشهدمقدس با هیئت‌های مذهبی ضمن تسلیت ایام حزن و اندوه اهل‌بیت(ع)، اظهارکرد: خوشحالیم که خادم امام رضا (ع) هستیم و ناراحتیم که از کاروان کربلا و اربعین جا مانده‌ایم؛ در عین‌حال امیدواریم که در دهه آخر ماه صفر مانند دهه اول آن، فرصت خدمت به همشهریان و زائران حرم رضوی را داشته باشیم.

   وی با اشاره به تعریف هیئت مذهبی که عموما به عنوان فعال اجتماعی در عرصه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی شناخته می‌شوند، گفت: هیئت مذهبی، در وهله اول یک کنش‌گر اجتماعی است که به یاری هم‌نوعان خود می‌شتابد و برای برطرف کردن گرهی از مسلمان همیشه در صحنه است؛ به این ترتیب تعریف هیئت در سال ۱۴۰۰، حل معضلات اجتماعی است.

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس اضافه کرد: اگر هیئت‌های مذهبی پای کار مسائل و امور اجتماعی آمدند و گوشه‌ای از مشکلات شهر را گرفتند، به رسالت وجودی خودشان جامه عمل پوشانده‌اند و هرآنچه از زیرساخت‌ها، کمک‌ها و همراهی شورای شهر نیاز دارند، ما نیز پای کار خواهیم آمد.

   حجت‌الاسلام منصوریان ادامه داد: هیچ ستادی و اداره‌ای نمی‌تواند مشکلات اجتماعی را حل کند مگر هیئت‌های مذهبی؛ امید همگان به همت هیئت‌هاست و هرآنچه انجام دهیم به حرمت امامان افزوده‌ایم.

   تعداد بازدید: 42
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 259    بازدید کنندگان دیروز: 2482    کل بازدید ها : 7,006,808
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد