• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 48
   کد: 215313
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
   عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهدمقدس در حاشیه بازدید از افلاک‌نما دانشگاه فردوسی:

   شورای ششم حامی جامعه نخبگانی شهر است

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: شورای شهر خود را حامی جامعه نخبگانی شهر می‌داند و همه باید تلاش کنیم تا ایرانی آباد و سربلند داشته باشیم.
   عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهدمقدس در حاشیه بازدید از افلاک‌نما دانشگاه فردوسی:

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، فاطمه سلیمی به‌همراه جمعی از دختران تحت پوشش یکی از مراکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست مشهدی، از افلاک‌نما دانشگاه فردوسی بازدید کرد.

   وی در حاشیه این برنامه، هدف از بازدید به‌همراه دختران بی‌سرپرست را ایجاد امید و انگیزه در آنها، نسبت به آینده دانست و اظهارکرد: جوانان ما باید بدانند که آینده درخشانی پیش روی آنهاست و می‌توانند چهره‌های موفقی باشند.

   سلیمی با اشاره به حضور و فعالیت کاری خود در عرصه نجوم و ستاره‌شناسی، گفت: خرید و وارد کردن تجهیزات برای مجموعه افلاک‌نما دانشگاه فردوسی هزینه‌های بسیاری را می‌طلبید ولی دانشجویان نخبه دانشگاه فردوسی با دست خودشان بسیاری از وسایل را ساختند و در سال 97 این مرکز به بهره‌برداری رسید.

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس تاکید کرد: یکایک جوانان و نوجوانان این مرز و بوم می‌توانند برای جامعه موفقیت‌های بسیاری را کسب کنند؛ به شرط اینکه باور داشته باشند در درون هرکدام از آنها دنیایی وجود دارد و به خودباوری برسند.

   سلیمی با بیان اینکه نخبه‌های بسیاری که امکان تحصیل در خارج از کشور برای آنها مهیا بود، ماندند و کار کردند و توانستند به کشورشان خدمت کنند، گفت: شورای شهر خود را حامی نخبگان مشهدی و حامی چنین تفکری می‌داند تا بتوانیم کشور را از ابعاد مختلف رونق دهیم.

   وی افزود: همه تلاش می‌کنیم تا ایرانی آباد و سربلند داشته باشیم و مدیریت شهری مشهد در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

   سلیمی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و زنده‌ نگهداشتن یاد و خاطره همه رزمندگانی که جان خود را برای دفاع از این مرز و بوم گذاشتند، گفت: تلاش نوجوانان و جوانانی که در سنگر علم و دانش فعالیت می‌کنند هم همچون دوران دفاع مقدس، ارزشمند است.

   تعداد بازدید: 48
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 288    بازدید کنندگان دیروز: 2482    کل بازدید ها : 7,006,837
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد