• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 32
   کد: 215305
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱
   استاندار خراسان رضوی در مراسم افتتاح بزرگترین مرکز واکسیناسیون کشور تاکید کرد؛

   مدیریت شهری، عملیاتی و جهادی پای‌کار مقابله با کرونا

   استاندار خراسان رضوی گفت: ظرفیت‌های مدیریت شهری در هفته‌های اخیر به صورت عملیاتی و جهادی پای‌کار مقابله با کروناست و یکی از بزرگترین مراکز واکسیناسیون استان به همت شورای شهر و شهرداری در کوتاه‌ترین زمان ممکن شکل گرفته است.
   مدیریت شهری، عملیاتی و جهادی پای‌کار مقابله با کرونا

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمدصادق معتمدیان، استاندار خراسان رضوی در مراسم افتتاح بزرگترین مرکز واکسیناسیون کشور و رونمایی از اولین ناوگان سیار واکسیناسیون شهری، ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، اظهارکرد: یکی از بزرگترین مراکز واکسیناسیون استان به همت شورای شهر و شهرداری مشهد در کوتاه‌ترین زمان ممکن شکل گرفته است.

   وی ایجاد مراکز واکسیناسیون سیار را ابتکار مناسبی از سوی مدیریت شهری مشهد دانست و گفت: خوشبختانه روند واردات واکسن به کشور نیز افزایش یافته و در سطح استان و ایران شاهد واکسیناسیون گسترده هستیم.

   استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه همگام با سیاست‌های کلان، زیرساخت‌های لازم برای واکسیناسیون فراهم شده و امروز به‌واسطه این تلاش‌ها، ظرفیت‌های خوبی شکل گرفته است، افزود: درحال حاضر ظرفیت واکسیناسیون 140 واکسن روزانه فراهم شده و متناسب با تامین سهمیه واکسن، این عدد قابل افزایش است.

   معتمدیان خاطرنشان کرد: ظرفیت‌های مدیریت شهری در هفته‌های اخیر به صورت عملیاتی و جهادی وارد کار شده است؛ امروز شاهد افتتاح بزرگترین مرکز خودرویی و واکسیناسیون تجمعی و همچنین به‌کارگیری 10 اتوبوس سیار برای واکسیناسیون به‌ویژه در حاشیه شهر هستیم.

   وی از تجهیز 4 فرهنگسرای شهرداری برای واکسیناسیون خبرداد و گفت: آمادگی داریم که مراکز 24 واکسیناسیون در سطح استان ایجاد شود.

   تعداد بازدید: 32
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 285    بازدید کنندگان دیروز: 2482    کل بازدید ها : 7,006,834
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد