• پنج شنبه،29 مهر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 51
   کد: 215283
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰
   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در حاشیه بازدید از مرکز پالایش آلاینده‌های زیست‌محیطی شهرداری:

   اطلاعات آلایندگی‌ مشهد روی سامانه‌های جهانی بارگذاری می‌شود

   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای شهر مشهد گفت: با بارگذاری اطلاعات مربوط به آلاینده‌های مشهد در سامانه‌های جهانی، ورود خوبی به عرصه بین‌المللی شده که در بحث گردشگری، افتخاری برای ماست.
   اطلاعات آلاینده‌های مشهد روی سامانه‌های جهانی بارگذاری می‌شود

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حسن کریمدادی در حاشیه بازدید رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر از مرکز پالایش آلاینده‌های زیست‌محیطی شهرداری با بیان اینکه رصد تمام آلودگی‌های سطح شهر، اعم از آلودگی زیست‌محیطی، نوری، صوتی و ... کار بزرگی است که در این مرکز درحال انجام است، اظهارکرد: این کنترل، نقش راه درستی را پیش‌روی ما قرار می‌دهد که وضعیت شهر را روشن می‌کند و براساس آن می‌توان راهکار مناسب را انتخاب نمود.

   کریمدادی با بیان اینکه ابتکارات به‌کارگرفته شده در مرکز پالایش آلاینده‌های زیست‌محیطی برای کنترل و بروزرسانی دستگاه‌ها در کشور کم‌نظیر است، گفت: تلاش‌های انجام شده در مشهد نمونه است و با بارگذاری اطلاعات شهر در سامانه‌های جهانی، ورود خوبی به عرصه بین‌المللی شده که در بحث گردشگری، افتخاری برای ماست.

   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای شهر مشهد افزود: مرکز پالایش آلاینده‌های زیست‌محیطی شهرداری علیرغم تعداد نیروهای معدود، عملکرد خوب و قابل تقدیری دارد و لذا ساختار مربوط به این مجموعه باید اصلاح شود.

   تعداد بازدید: 51
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1755    بازدید کنندگان دیروز: 2054    کل بازدید ها : 7,005,822
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد