• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 29
   کد: 215259
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹
   مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خراسان رضوی:

   تکمیل باغ‌موزه دفاع‌مقدس نیازمند 200 میلیاردتومان اعتبار است

   مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خراسان رضوی گفت: تکمیل پروژه باغ‌موزه دفاع‌مقدس اگر تغییرات فاحشی در هزینه‌‌ها به‌وجود نیاید و روند رشد آنها منطقی باشد، نیازمند 200 میلیاردتومان اعتبار است.
   تکمیل باغ‌موزه دفاع‌مقدس نیازمند 200 میلیاردتومان اعتبار است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس،  سردار حسینعلی یوسفعلی‌زاده، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس استان خراسان رضوی در هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با بیان اینکه به حال یاران شهیدمان غبطه می‌خوریم که جزو اولیاء خاص الهی شدند و درب‌های بهشت روی آنها باز شد، اظهارکرد: تاج افتخار حضرت حق بر سر آنها گذاشته و از خاک تا افلاک پرکشیدند.

   وی افزود: آرزو داشتیم که رهروان شهداء و معقتدان به جهاد، مقاومت و ارادتمندان به این منش و سبک و سیاق بر کرسی‌های مدیریتی نظام و جامعه اسلامی بنشینند و این مهم خوشبختانه محقق شده است.

   سردار یوسفعلی‌زاده گفت: امیدواریم پایان این دوره مسئولیتی، پایانی پربهجت و با کارنامه قبول و درخشان باشد.

   وی در ادامه با گرامیداشت یاد و نام شهدا و حفظ آثار و ارزش‌های دفاع‎‌مقدس و حماسه‌سازان جاوید این دفاع جانانه که یک تکلیف انقلابی و وظیفه شرعی و مسئولیتی ملی است، تصریح کرد: فضیلت زنده‌نگهداشتن یاد شهدا از نگاه مقام معظم رهبری هم‌سنگ شهادت است.

   مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه یکی از بخش‌های کاری اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، ایجاد مرکزی فرهنگی و موزه دفاع مقدس است، گفت: طی 8 سال اخیر 70 میلیاردتومان بودجه از سوی شورای شهر مشهد به این پروژه اختصاص یافته که عمده تامین اعتبارات مربوط به 4 سال قبل بوده است.

   سردار یوسفعلی‌زاده تصریح کرد: تکمیل پروژه باغ‌موزه دفاع‌مقدس اگر تغییرات فاحشی در هزینه‌‌ها به‌وجود نیاید و روند رشد آنها منطقی باشد، نیازمند 200 میلیاردتومان اعتبار است.

   وی با بیان اینکه باغ‌موزه دفاع مقدس یک نقطه کانونی و افتخاری برای شهر ماست، گفت: مشهد باتوجه به ویژگی‌ زائرپذیری که دارد، بناست مرکز نمایش جبهه مقاومت هم در استان شکل گیرد.

   مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه ماموریت‌ها و رسالت‌های این اداره کل در حد وسیعی با ماموریت‌های حوزه فرهنگی شهرداری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی انطباق دارد، اظهارکرد: از شورای شهر مشهد تقاضا داریم که مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس و ماموریت حفظ آثار را به‌عنوان یک اولویت و ضرورت در دستورکار بگذارند.

   تعداد بازدید: 29
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 364    بازدید کنندگان دیروز: 2482    کل بازدید ها : 7,006,913
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد