• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 52
   کد: 215246
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸
   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   طرح موضعی اراضی فتح‌آباد تا 3 ماه آینده آماده می‌شود

   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: طرح موضعی اراضی فتح‌آباد در منطقه 3 شهرداری تا 3 ماه آینده تهیه می‌شود تا شهروندان براساس آن بتوانند پاسخ مناسب از شهرداری دریافت کنند.
   طرح موضعی اراضی فتح‌آباد تا 3 ماه آینده آماده می‌شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، ظهر امروز جمعی از ساکنان اراضی فتح‌آباد در منطقه 3 شهرداری مشهد، با حضور در تالار شهر، با جمعی از اعضای شورای شهر دیدار کردند و به طرح مسائل و مشکلات خود پرداختند.

   مهدی ناصحی، نایب رئیس شورای شهر مشهدمقدس در حاشیه این دیدار مردمی با تاکید بر لزوم ارتباط مستقیم و بی‌واسطه با شهروندان، اظهارکرد: شهروندان، ولی‌نعمت‌های ما هستند و تکریم و پاسخگویی مناسب به آنها پیوسته باید در دستورکار مدیریت شهری قرار گیرد.

   وی با بیان اینکه براساس همین نگاه و رویکرد امروز جمعی از اهالی و ساکنان اراضی فتح‌آباد برای طرح مسائل و مشکلات خود در تالار شهر حضور پیدا کردند و اعضای شورای شهر نیز پای صحبت‌های آنها نشستند تا راهکاری اساسی برای حل‌وفصل این مشکلات اندیشیده شود، گفت: اصلی‌ترین مسئله این عزیزان، نبود طرح تفصیلی بود که مانع از پاسخگویی شهرداری به نیازهای آنها شده است؛ واقع شدن اراضی در مسیل و واگذاری‌های قولنامه‌ای اراضی دیگر مشکلات طرح شده در جلسه بود.

   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با اشاره به حضور مدیرکل طرح‌ها و مطالعات فنی و شهری شهرداری در این جلسه، تصریح کرد: براساس صحبت‌ها و رایزنی‌های صورت گرفته مقرر شد تا این اداره کل ظرف 3 ماه آینده طرح موضعی این پهنه را آماده نماید تا مالکان بتوانند پاسخ مناسبی از شهرداری دریافت کنند.

   ناصحی گفت: مدیریت شهری، اعم از شورای شهر و شهرداری به جد پای کار حل و فصل مسائل و مشکلات شهری این شهروندان بوده و متعهد شدیم موضوعات مربوط به حوزه اختیارات خود را برطرف نماییم؛ مالکان باید سایر مسائل خود را از دستگاه‌های مرتبط دیگر پیگیری کنند.

   تعداد بازدید: 52
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 250    بازدید کنندگان دیروز: 2482    کل بازدید ها : 7,006,799
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد