• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 52
   کد: 215188
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   بهبود وضعیت اقتصادی مردم با رونق سرمایه‌گذاری میسر است

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: هدف حکومت اسلامی، تعالی انسان‌هاست که برای تحقق این مهم باید وضعیت اقتصادی مردم بهبود یابد؛ این بهبود وضعیت با رونق سرمایه‌گذاری محقق می‌شود.
   بهبود وضعیت اقتصادی مردم با رونق سرمایه‌گذاری میسر است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حسن موحدیان در نشست مشترک شهردار و جمعی از اعضای شورای شهر مشهد با رئیس و هیئت مدیره بانک ملل و مجموعه اقتصادی جوانمرد که با حضور سید عبدالله ارجائی شهردار مشهد برگزار شد، اظهارکرد: اقتصاد مسئله مهمی است که مقام معظم رهبری سالهاست برآن تاکید دارند.

   وی اضافه کرد: هدف حکومت اسلامی تعالی انسان هاست اما ابزار آن ابزار اقتصادی است و ما نمی توانیم بدون ابزار اقتصادی به این مهم دست پیدا کنیم.

   رئیس شورای اسلامی جهان شهر مشهد مقدس با بیان اینکه برای تعالی انسان ها باید وضعیت اقتصادی آنها را سامان ببخشیم، اظهارکرد: باید بدانیم که مناسب کردن وضعیت اقتصادی مردم با حضور سرمایه‌گذاران محقق می شود.

   موحدیان تصریح کرد: نگاه شهرداری در حوزه اقتصادی تغییر کرده و ما از سرمایه گذاران بزرگ مانند بانک ملل انتظار داریم در اجرای پروژه های کلان مانند احداث شهرک فناوری اطلاعات مشارکت داشته باشند.

   وی ادامه داد: عصر امروز عصر فناوری اطلاعات است و پروژه های آجر وسیمان کمتر پاسخگو خواهد بود، لذا از سرمایه گذاران دعوت می کنیم که به سرمایه گذاری در حوزه فناوری ورود پیدا کنند، زیرا ما در این حوزه از دنیا عقب هستیم.

   رئیس شورای اسلامی جهان شهر مشهد مقدس افزود: شورای شهر و شهرداری نیز از سرمایه گذاری در این بخش حمایت خواهند کرد.

    

   تعداد بازدید: 52
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 289    بازدید کنندگان دیروز: 2482    کل بازدید ها : 7,006,838
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد