• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 85
   کد: 215187
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶
   رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   مشهدمقدس بهشت سرمایه‌گذاری می‌شود

   رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: شرایط را به نحوی فراهم می‌آوریم که مشهد به بهشت سرمایه‌گذاری تبدیل شود.
   مشهدمقدس بهشت سرمایه‌گذاری می‌شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجید دبیریان در نشست مشترک با رئیس و اعضای هیئت مدیره بانک ملل و مجموعه اقتصادی جوانمرد که با حضور شهردار مشهد برگزارشد، اظهارکرد: در نگاه متفاوتی که بنا است در حوزه اقتصادی مدیریت شهری اجرایی شود از شهردار خواهیم خواست تا با تعریف مدل‌های جدیدی در قراردادها تلاش شود مشکلی برای سرمایه‌گذاران به وجود نیاید.

   وی اضافه کرد: اگر قرار است در حوزه سرمایه‌گذاری با شهرداری تعامل شود، ابتدا باید خودمان را جای سرمایه گذار ببینیم و منافع آنها را نیز در نظر بگیریم.

   رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با بیان اینکه اگر سرمایه‌گذار نباشد اقتصاد این شهر هم نخواهد چرخید، اظهارکرد: دراین راستا باید شرایطی را فراهم کنیم تا به گفته شهردار، شهر مشهد تبدیل به بهشت سرمایه‌گذاران شود.

   دبیریان تصریح کرد: با نگاهی که اکنون در شهرداری مشهد در حوزه اقتصادی وجود دارد، انتظار داریم سرمایه‌گذاران به ویژه مجموعه‌های اقتصادی بزرگ نیز نگاه متفاوتی به سرمایه‌گذاری در مشهد داشته باشند.

   وی ادامه داد: اگر صرفا هدف از سرمایه‌گذاری تنها گذاشتن آجروسیمان روی هم باشد معتقدیم اینگونه سرمایه‌گذاری‌ها امروزه پاسخگو نخواهد بود.

    

   تعداد بازدید: 85
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 308    بازدید کنندگان دیروز: 2482    کل بازدید ها : 7,006,857
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد