• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 57
   کد: 215186
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶
   رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهرمشهد مقدس:

   حافظ حقوق سرمایه‌گذاران در مشهدالرضا(ع) هستیم

   رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر مشهدمقدس گفت: از حقوق افرادی که در شهر علی بن موسی الرضا(ع) سرمایه گذاری می کنند، صیانت خواهیم کرد.
   حافظ حقوق سرمایه‌گذاران در مشهدالرضا(ع) هستیم

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، هاشم دائمی در نشست مشترک رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر مشهد با رئیس و اعضای هیئت مدیره بانک ملل و مجموعه اقتصادی جوانمرد که با حضور شهردارمشهد برگزارشد، اظهارکرد: در این دوره نگاه شورای شهر به حوزه سرمایه گذاری بسیار باز و وسیع است.

   وی اضافه کرد: شهردارجهان شهرمشهد نیز در ابتدای کار خود درخصوص رویکرد مدیریت شهری درحوزه سرمایه گذاری به این نکته تاکید داشتند که مشهد را به بهشت سرمایه گذاران تبدیل خواهند کرد.

   رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه نگاه شهردار به حوزه اقتصادی بسیار نوید بخش است، گفت: این موضوع نشان می‌دهد که امنیت به حوزه سرمایه‌گذاری برمی‌گردد.

   دائمی تصریح کرد: کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر همانطور که وظیفه خود می‌داند بر تمامی قراردادها نظارت داشته و از حقوق شهر دفاع کند، وظیفه خود نیز می‌داند که از حقوق افرادی که در شهر علی‌بن موسی‌الرضا(ع) سرمایه‌گذاری می‌کنند، صیانت نماید.

   وی ادامه داد: معتقدیم هر قراردادی که در قالب سرمایه‌گذاری مشارکتی و یا سایر قالب‌ها در شهر امام‌رضا(ع) منعقد شود منجر به رونق اقتصادی، ایجاد اشتغال و نهایت به ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری مشهد منتج می‌شود.


    

   تعداد بازدید: 57
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1190    بازدید کنندگان دیروز: 3166    کل بازدید ها : 7,015,322
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد