• چهارشنبه،17 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 48
   کد: 215177
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی حاشیه شهر:

   ارتقاء شرایط محیطی و زیرساختی، راهکار حل مشکلات ساکنان حاشیه شهر

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: مهمترین راهکار برای حل مسائل ساکنان حاشیه شهر، بسترسازی برای ارتقاء شرایط محیطی و زیرساختی است؛ این ارتقاء باید به صورت پایدار و فراگیر باشد، به نحوی‌که کرامت و سلامت و امنیت ساکنان حفظ شود.
   ارتقاء شرایط محیطی و زیرساختی، راهکار حل مشکلات ساکنان حاشیه شهر

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حسن موحدیان در حاشیه بازدید جمعی از اعضای شورای شهر مشهد از پروژه‌های عمرانی حاشیه شهر با بیان اینکه مهمترین راهکار برای حل مسائل شهروندان ساکن در مناطق کم‌‎برخوردار، بسترسازی برای ارتقاء شرایط محیطی است، اظهارکرد: این ارتقاء باید به صورت پایدار و فراگیر باشد، به نحوی‌که کرامت و سلامت و امنیت ساکنان حفظ شود.

   وی پروژه‌های فعال در حاشیه شهر را اقداماتی اساسی و زیرساختی دانست که محرک توسعه در مناطق کم‌برخوردار هستند و گفت: پروژه‌های کوچکی نیز می‌توان در این مناطق اجرایی کرد و از آنها غفلت نمی‌کنیم.

   موحدیان با بیان اینکه با اجرای پروژه‌های زیرساختی، همه شهروندان منتفع می‌شوند، گفت: از جمله این پروژه‌ها که در حال حاضر فعال هستند و عملیات اجرایی آنها درحال اجراست می‌توان به بازگشایی معابر اصلی و تسهیل به خیابان‌ها، بهسازی کانال‌های آب و دسترسی مصلی به جاده محمدآباد و حر اشاره کرد.

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس خاطرنشان کرد: امیدواریم شورای ششم بتواند این پروژه‌ها را به سرانجام برساند؛ حاشیه شهر برای ما بسیار مهم است و به‌دنبال کارهای اساسی و اصولی هستیم.

   تعداد بازدید: 48
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 452    بازدید کنندگان دیروز: 3168    کل بازدید ها : 7,147,898
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد