• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 41
   کد: 215130
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس تصریح کرد؛

   اتکاء به ظرفیت سمن‌ها، نسخه شفابخش حل معضلات حاشیه شهر

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: نسخه شفابخش حل معضلات حاشیه شهر، ناهنجاری‌های اجتماعی و نارسایی‌های فرهنگی، سپردن کار به دست سمن‌ها و تشکل‌های مردمی با روحیه جهادی است.
   اتکاء به ظرفیت سمن‌ها، نسخه شفابخش حل معضلات حاشیه شهر

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حجت‌الاسلام حسن منصوریان با بیان اینکه تجربه کارهای چندین ساله در حاشیه شهر نشان داده که دستگاه‌های اجرایی همیشه در بحث حاشیه شهر فعال بوده و ردیف اعتباری نیز داشته‌اند، اظهارکرد: اقداماتی نیز در این جهت صورت گرفته ولی حل معضلات و ناهنجاری‌های اجتماعی، همتی بیشتر از وظیفه کارمندی و مدیریتی سازمانی نیاز دارد.

   وی افزود: حل معضلات حاشیه شهر نیازمند فعالیت جهادی بیشتری است چراکه معضلات همیشه می‌ماند و اتفاق خاصی نمیفتد.

   حجت‌الاسلام منصوریان با بیان اینکه نسخه شفابخش حل معضلات حاشیه شهر، ناهنجاری‌های اجتماعی و نارسایی‌های فرهنگی، سپردن کار به دست سمن‌ها و تشکل‌های مردمی است، گفت: مجموعه‌های مردم‌نهاد با روحیه جهادی و دغدغه‌‌مندی کمبودهای محل زیست خود و نگاه غیربودجه‌ای که دارند، اقدامات بهتر و باکیفیت‌تری ارائه می‌دهند.

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس افزود: دستگاه‌های اجرایی معضلات و مقتضیات خاص خود را دارند و هرگونه اقدام اجرایی آنها منوط به بودجه و ابلاغ قانونی است؛ درحالیکه تشکل‌های مردم‌نهاد این فرایندها را ندارند.

   حجت‌الاسلام منصوریان با بیان اینکه هرگونه اتفاق خوب در محلات باید از دل مردم شناسایی و به مناطق انتقال داده شود، گفت: در گام بعد، مناطق نیز این پیشنهادات را به زبان بودجه‌نویسی تبدیل می‌کنند و شهرداری آنها را در آلبوم بودجه به شورا ارائه می‌نماید تا به تصویب برسد.

   تعداد بازدید: 41
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1873    بازدید کنندگان دیروز: 2150    کل بازدید ها : 6,935,752
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد