• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 28
   کد: 215129
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با اشاره به فیلم «مدیترانه»:

   شورای ششم، حامی جامعه هنری مشهدالرضا(ع)/ حفظ هنر و سینمای انقلابی وظیفه ماست

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: شورای ششم حفظ هنر و سینمای انقلابی را وظیفه خود می‌داند و هنرمندان مشهدی باید بدانند که با تمام توان و انرژی، مورد حمایت شورای شهر هستند.
   شورای ششم، حامی جامعه هنری مشهدالرضا(ع)/ حفظ هنر و سینمای انقلابی وظیفه ماست

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، به مناسبت 21 شهریورماه، روز ملی سینما، جمعی از اعضای شورای شهر مشهد به تماشای فیلم «مدیترانه» نشستند.

   مجید طهوریان عسکری، عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد در این خصوص ضمن تبریک روز ملی سینما به تمام عوامل و دست‌اندرکاران و هنرمندان این عرصه، به‌ویژه اهالی مشهدی سینما، اظهارکرد: مشهدمقدس در ادوار تاریخ انقلاب و تاریخ تمدنی، به‌عنوان یک قطب هنری شناخته می‌شده است.

   وی با بیان اینکه «مشهد»، محل پرورش و رشد بازیگران و عوامل مختلف سینمایی برای سینمای ایران، به‌ویژه سینمای انقلاب بوده است، گفت: متناظر با دوران پس از انقلاب و براساس توجهاتی که به حوزه سینمایی در نظام مقدس جمهوری اسلامی شده، شهر ما به‌عنوان یکی از خاستگاه‌های رشد و پرورش عوامل سینمایی، زبان‌زد خاص و عام بوده است.

   طهوریان عسکری ضمن تقدیر و تشکر از عوامل فیلم سینمایی «مدیترانه»، افزود: این فیلم به زحمت هنرمندان مشهدی تهیه شده که در ژانر خانوادگی و با محوریت جبهه مقاومت و شهدای مدافع حرم، تصویرگر رشادت‌های این شیرمردان در سوریه برای حفظ امنیت داخلی کشور است.

   عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهدمقدس، سینمای انقلاب و هنر انقلابی را اثری ماندگار دانست و تصریح کرد: شورای ششم حفظ هنر و سینمای انقلابی را وظیفه خود می‌داند و در حد وسع و بضاعت خود از آثار فاخر و برخوردار از رتبه‌های عالی و در تراز تولیدات سینمایی ملی و بین‌المللی حمایت می‌کند.

   طهوریان عسکری افزود: مشهد، همانگونه که مهد رشد و پرورش سینماگران و هنرمندان مختلف برای ایران بوده، باید به مهد ساخت فیلم‌های انقلابی تبدیل شود.

   وی خاطرنشان کرد: اگر درصدد آغاز تمدن‌سازی نوین اسلامی، با تکیه بر «مشهدالرضا؛ جهانشهر برکت و کرامت» هستیم، یکی از مولفه‌های اثرگذار، حوزه هنر و سینماست؛ هنرمندان مشهدی باید بدانند که با تمام توان و انرژی، مورد حمایت شورای شهر هستند و در رفتار مدیریت شهری طی 4 سال پیش‌رو، به این موضوع واقف می‌شوند که نگاه شورای ششم، نگاه حمایتی از جامعه هنری مشهدالرضا(ع) است.

   تعداد بازدید: 28
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1981    بازدید کنندگان دیروز: 2150    کل بازدید ها : 6,935,860
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد