• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 39
   کد: 215127
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   تکریم خانواده شهدا، رسالت مدیریت شهری است/ معابر شهر به نام زنان شهیده مزین می‌شود

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس، معابر شهر به نام زنان شهیده مزین می‌شود و امیدواریم این اقدام، آغاز راهی برای مادران شهدا باشد.
   معابر شهر به نام زنان شهیده مزین می‌شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد، بر سر پیکر شهید مدافع حرم «محمدآرش احمدی» حاضر شدند.

   فاطمه سلیمی، عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد در حاشیه این وداع با پیکر شهید مدافع حرم، ضمن اشاره به رونمایی از کتاب «مردم ایران» که به بحث سبک زندگی مردم ایران از زبان والدین شهدا می‌پردازد، اظهارکرد: در مراسم رونمایی که صبح امروز برگزار شد، نویسنده کتاب، رزق و روزی حلال را نخ تسبیحی دانست که موجب تربیت چنین شهدایی شده است.

   وی با تاکید بر لزوم بررسی سبک زندگی مادران و پدران شهدا که چنین فرزندانی را تربیت کرده‌اند، گفت: داغ از دست دادن فرزند، مصیبت بزرگی است که آن را فقط پدران و مادران شهدای عزیز ما درک می‌کنند.

   عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهدمقدس خاطرنشان کرد: مدیریت شهری وظیفه تکریم خانواده‌های شهدا و گرامیداشت و زنده‌ نگه‌داشتن یاد شهدا را دارد و نسبت به الگوسازی سبک زندگی والدین شاهد باید اقدم کند.

   سلیمی با بیان اینکه مسیر تربیت جامعه باید از مسیر تربیت زندگی شهدا الگوسازی شود، گفت: نامگذاری معابر به نام شهدا را در کمیته نامگذاری آغاز کرده‌ایم و به مناسبت هفته دفاع مقدس، نامگذاری معابر به نام زنان شهیده را خواهیم داشت؛ امیدواریم این اقدام آغاز راهی برای مادران شهدا باشد.

   تعداد بازدید: 39
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1837    بازدید کنندگان دیروز: 2150    کل بازدید ها : 6,935,716
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد