• پنج شنبه،29 مهر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 52
   کد: 215124
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   رئیس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر شورای شهر مشهدمقدس مطرح کرد؛

   اصلاح بافت و حفظ کرامت شهروندان با ساخت مسکن ارزان‎‌قیمت

   رئیس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر شورای شهر مشهدمقدس گفت: ساخت مسکن ارزان‌قیمت در حاشیه شهر، ضمن اصلاح بافت و حفظ کرامت شهروندان، گامی اساسی در جهت خانه‌دار کردن افرادی است که از نظر اقتصادی و معیشتی در تنگنا هستند.
   اصلاح بافت و حفظ کرامت شهروندان با ساخت مسکن ارزان‎‌قیمت

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، سیدابراهیم علیزاده با بیان اینکه یکی از رویکردهای کمیسیون ساماندهی حاشیه شهر بحث تامین مسکن ‌ارزان‌قیمت برای ساکنان این بافت‌هاست، اظهارکرد: امیدواریم از این طریق بتوان گام‌های سازنده‌تری در جهت نوسازی و بهسازی منازل شهروندان برداریم.

   وی با اشاره به توافق اولیه مدیریت شهری با اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای ساخت 2 هزار واحد مسکونی در حاشیه شهر مشهد، گفت: درحال حاضر عملیات ساخت 500 واحد مسکونی در پنجتن آغاز شده است.

   رئیس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر شورای شهر مشهدمقدس با تاکید بر اینکه این رویکرد و نگاه استمرار خواهد داشت، افزود: امیدواریم دستگاه‌های اجرایی چون استانداری، راه‌وشهرسازی، بنیاد مسکن و ... پای کار بیایند و با مشارکت مدیریت شهری نسبت به ساخت مسکن ارزان‌قیمت اقدام نمایند.

   علیزاده با بیان اینکه ساخت مسکن ارزان‌قیمت، اصلاح بافت و ساختار سکونتگاهی را به‌همراه دارد، تصریح کرد: از سوی دیگر، افرادی که از نظر اقتصادی و معیشتی در تنگنا هستند، می‌توانند از مسکن مناسب برخوردار باشند و گامی سازنده در جهت حفظ کرامت شهروندان است.

   تعداد بازدید: 52
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2123    بازدید کنندگان دیروز: 2054    کل بازدید ها : 7,006,190
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد