• چهارشنبه،10 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 55
   کد: 215118
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در حاشیه بازدید از سازمان فاوا شهرداری:

   توسعه المان‌های تعاملی در دستورکار شهرداری قرار گیرد/ سازمان فاوا؛ مغز هوشمندسازی مدیریت شهری

   عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهدمقدس گفت: گسترش المان‌های تعاملی از یکسو جامعه نخبگانی شهر را درگیر طراحی و ساخت المان‌های شهری می‌کند و از سوی دیگر موجب شکل‌گیری ارتباط دوستانه بین شهروندان با مدیریت شهری می‌شود.
   توسعه المان‌های تعاملی در دستورکار شهرداری قرار گیرد/ سازمان فاوا؛ مغز هوشمندسازی مدیریت شهری

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، فاطمه سلیمی در حاشیه بازدید از سازمان فاوا شهرداری مشهد، از این سازمان به‌عنوان مغز هوشمندسازی سیستم شهرداری یاد کرد و گفت: خدمات این هوشمندسازی متوجه حال شهروندان می‌شود و هر اندازه که در مسیر هوشمندسازی، فرآیندسازی و پیشبرد امور در بستر الکترونیک گام برداریم، منتج به جلوگیری از فساد و ارائه خدمات بهتر به شهروندان می‌شود.

   سلیمی مهمترین ویژگی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد را برخورداری از نیروی انسانی توانمند و متخصص دانست و گفت: بدون شک با بهره‌گیری از ظرفیت چنین نیروی انسانی می‌توان خدمات متنوع‌تر و مناسب‌تری به بدنه مدیریت شهری و شهروندان مشهدی ارائه نمود.

   عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد در ادامه با اشاره به المان‌های تعاملی چون «ورزش‌کن؛ بلیت رایگان مترو بگیر»، تصریح کرد: با گسترش این المان‌ها، خدمات رایگان و یا تخفیف‌هایی را می‌توان در قبال تعامل شهروندان در اختیار آنها قرار داد.

   سلیمی گفت: این المان‌ها را می‌توان در فضاهای ویژه بانوان همچون بوستان مادر و کودک، پارک جنگلی وکیل‌آباد و بوستان ریحانه و ... نصب کرد؛ المان‌هایی چون لبخند و سلامتی و ... ظرفیت بسیار خوبی است که باید از ظرفیت آنها بهره گرفت.

   وی در تشریح اهمیت توجه به المان‌های تعاملی، گفت: گسترش این المان‌ها از یکسو جامعه نخبگانی شهر را درگیر طراحی و ساخت المان‌های شهری می‌کند و از سوی دیگر موجب شکل‌گیری ارتباط دوستانه بین شهروندان با مدیریت شهری می‌شود.

   تعداد بازدید: 55
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 355    بازدید کنندگان دیروز: 5669    کل بازدید ها : 7,129,679
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد