• چهارشنبه،17 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 72
   کد: 215076
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
   حمایتی دیگر از سوی شورای ششم برای ساکنان حاشیه شهر؛

   افزایش سقف بدهی قابل تقسیط شهروندان تا 130 میلیون تومان

   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: در راستای رویکرد حمایتی شورای ششم نسبت به ساکنان حاشیه شهر، سقف بدهی قابل تقسیط شهروندان ساکن در این مناطق با افزایش دوبرابری به 130 میلیون تومان رسید و حوزه درآمدی 3 نیز، علاوه‌بر حوزه‌های 4 و 5، شامل این تسهیلات شد.
   افزایش سقف بدهی قابل تقسیط شهروندان تا 130 میلیون تومان

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، موسی‌الرضا حاجی‌بگلو در تشریح و ارائه گزارشی از ششمین جلسه علنی شورای شهر مشهدمقدس، اظهارکرد: در این جلسه دو دستورکار مورد بحث و بررسی قرار گرفت که شامل یک طرح دوفوریتی و یک لایحه یک فوریتی بود.

   وی با اشاره به طرح دوفوریتی که پس از طرح شدن، به تصویب اعضای شورای شهر رسید، گفت: پیشتر، بدهی شهروندان ساکن در حوزه‌های درآمدی 4 و 5، تا سقف 65 میلیون تومان مشمول تقسیط می‌شد اما براساس مصوبه جدید، ساکنان حوزه‌ درآمدی 3 نیز شامل این تسهیلات می‌شوند و سقف بدهی قابل تقسیط نیز به 130 میلیون تومان افزایش یافت.

   حاجی‌بگلو افزود: رویکرد و نگاه شورای ششم نسبت به مناطق کم‌برخوردار و حاشیه شهر، رویکردی حمایتی است و امیدواریم با این تصمیم، گامی در جهت رفاه حال این عزیزان برداشته شود.

   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در ادامه به تشریح لایحه یک فوریتی ارائه شده از سوی شهرداری درخصوص تقاطع 4سطحی آزادگان پرداخت و تصریح کرد: در مناقصه اجرای این پروژه 6 شرکت‌کننده داشتیم که قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء برنده شده بود؛ ساختار و روش اجراء درنظر گرفته برای پروژه که در قرارداد نیز ذکر شده، تغییراتی پیدا کرد و به‌همین خاطر، شیوه پرداخت مالی هم نیازمند اصلاح بود.

   حاجی‌بگلو افزود: در این ساختار به دلیل اینکه بحث افزایش بهای مناقصه بود، موضوع را بررسی کردیم که مشخص شد شامل افزایش نمی‌شود و به لحاظ فنی نیز تغییرات ساختاری برای شهروندان مناسب‌تر است.

   وی گفت: برهمین اساس و به لحاظ ساختار فنی، اصلاح روش پرداخت و تغییر در قرارداد در این جلسه مطرح شد که با رای مثبت اعضای شورای شهر، به تصویب رسید.

   تعداد بازدید: 72
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 486    بازدید کنندگان دیروز: 3168    کل بازدید ها : 7,147,932
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد