• چهارشنبه،10 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 66
   کد: 215072
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در دیدار با ساکنان منطقه 3 تاکید کرد؛

   تعریف پروژه‌های زودبازده نیازمند اتاق فکر در محلات است

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: به‌منظور تعریف پروژه‌های زودبازده در محلات هدف بازآفرینی نیازمند تشکیل اتاق فکر هستیم.
   تعریف پروژه‌های زودبازده نیازمند اتاق فکر در محلات است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، فاطمه سلیمی که با حضور در مسجد ام‌البنین(س) محله طبرسی در منطقه سه شهرداری، به‌صورت رو در رو، پاسخگوی درخواست‌های مردمی بود، با بیان اینکه خدمت کردن در حاشیه شهر، برکت دارد، اظهارکرد: براساس مصوبه شورای اسلامی شهر در این دوره، مقرر شده است که محلات هدف بازآفرینی و حاشیه شهر، هر کدام 10 میلیارد تومان پروژه زودبازده و پیشران توسعه تعریف و مدیریت شهری نسبت به اجرای آنها اقدام نماید.

   سلیمی در ادامه گفت: درخواست دارم تا برای شناسایی نیازهای محله و تعریف پروژه‌های زودبازده براساس نیازهای مردم، اتاق فکر در هر محله با مشارکت اهالی محل، ائمه جماعات و نخبگان و معتمدین تشکیل شود تا بهترین استفاده و بهره‌برداری از این مصوبه را شاهد باشیم.

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با اشاره به اینکه حضور وی در محله طبرسی، سومین دیدار مردمی او با شهروندان است، تصریح کرد: بخشی از این بودجه را می‌توان به تعریف پروژه‌های زیرساختی اختصاص داد اما بخشی دیگر از این 10 میلیارد تومان می‌تواند صرف اجرای برنامه‌های متنوع در مساجد، فرهنگسراها و سرای محلات شود.

   سلیمی گفت: یکی از مشکلات همه مناطق حاشیه شهر، وجود زمین‌ها و املاک کوچک‌مقیاس است که باید برای آن چاره‌اندیشی شود؛ لازم است دفترچه ظرفیت‌های هر محله تشکیل شود و انسجام در محله‌ها برای پیگیری درخواست‌ها و مطالبات ایجاد شود.

   تعداد بازدید: 66
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 485    بازدید کنندگان دیروز: 5669    کل بازدید ها : 7,129,809
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد