• چهارشنبه،10 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 60
   کد: 215071
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
   رئیس کمیته نظارتی شماره یک شورای شهر مشهدمقدس خطاب به دفاتر تسهیلگری و معتمدین محلات:

   پروژه‌های اولویت‌دار را احصاء و تعریف کنید

   رئیس کمیته نظارتی شماره یک شورای شهر مشهدمقدس گفت: در بحث اجرای پروژه‌های زودبازده در محلات هدف بازآفرینی، دفاتر تسهیلگری و معتمدین باید قید اولویت را در اجرای پروژه‌ها مدنظر قرار دهند.
   پروژه‌های اولویت‌دار را احصاء و تعریف کنید

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، هاشم دائمی با اشاره به جلسه صبح امروز کمیته نظارتی شماره یک در منطقه 4 با دفاتر تسهیلگری این منطقه، اظهارکرد: یکی از اتفاقات بسیار خوبی که از ابتدای شورای ششم تاکنون شکل گرفته و مصوب شده، موضوع اختصاص اعتبار 10 میلیاردتومانی برای پروژه‌های زودبازده و اعتمادساز در محلات هدف بازآفرینی است.

   وی با بیان اینکه این مصوبه وارد فاز عملیاتی شده و با سازمان بازآفرینی نیز جلسات مفصل کارشناسی برگزار کرده‌ایم، گفت: خوشبختانه این موضوع در کمیته‌های نظارتی نیز طرح مساله شده و نقطه قوت آن این است که پروژه‌ها با نظر مستقیم دفاتر تسهیلگری و معتمدین محلات نیازسنجی، اولویت‌گذاری و پیشنهاد، می‌شوند.

   رئیس کمیته نظارتی شماره یک شورای شهر مشهد افزود: شوراهای اجتماعی و معتمدین محلات حتما باید در زمان تعریف پروژه، اولویت اجرای آن را درنظر بگیرند؛ به‌عنوان مثال رفع مشکل آسفالت و یا آب‌های سطحی یک معبر و مناسب‌سازی پیاده‌روها اولویت بالاتری نسبت به رنگ‌آمیزی دیوارهای یک مدرسه دارد.

   دائمی با تاکید بر لزوم احصاء اولویت‌های محلات از سوی معتمدین محل و دفاتر تسهیلگری مستقر در محلات هدف، گفت: صرف اینکه طرح، زودبازده باشد نباید مدنظر قرار گیرد.

   تعداد بازدید: 60
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 359    بازدید کنندگان دیروز: 5669    کل بازدید ها : 7,129,683
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد