• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 57
   کد: 215052
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در حاشیه مراسم تکریم و معارفه شهردار:

    شهردار باید به برنامه‌های خود متعهد باشد

   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: شهردار را براساس معیارها، شاخص‌ها و برنامه‌های اجرایی که ارائه نمود به‌عنوان "شهردار" انتخاب کردیم و همان برنامه‌ها امیدواریم اجرایی شود.
    شهردار باید به برنامه‌های خود متعهد باشد

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، موسی‌الرضا حاجی‌بگلو در حاشیه آیین تکریم و معارفه شهردار مشهدمقدس، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کلایی، شهردار سابق، اظهارکرد: از خداوند منان، برای "عبدالله ارجائی" شهردار مشهد نیز آرزوی توفیق داریم و امیدواریم، راه خدمت به مردم را جهادی و انقلابی پیش بگیرند و عمل کنند.

   وی با بیان اینکه شورای ششم شهر مشهد ایشان را براساس معیارها، شاخص‌ها و برنامه‌های اجرایی که داشت و به شورا ارائه نمود، به‌عنوان شهردار مشهدالرضا(ع) انتخاب کرد، گفت: امیدواریم همان برنامه‌ها را اجرایی نمایند و شورای شهر نیز پشتیبانی لازم را خواهد داشت.

   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در تشریح شاخص‌ترین برنامه شورای ششم و مدیریت شهری در این دوره، تصریح کرد: تلاش ما بر این است که در ۴ سال آینده حاشیه شهری نداشته باشیم.

   حاجی‌بگلو با بیان اینکه این مسیر را با سرعت پیش خواهیم گرفت، گفت: حتی اگر این مهم به ۴ سال نرسد، انتظار داریم آنچه در شأن امام‌‌رضا(ع) است، در حاشیه شهر محقق شود.

    

   تعداد بازدید: 57
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 634    بازدید کنندگان دیروز: 2073    کل بازدید ها : 7,344,057
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد