• پنج شنبه،29 مهر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 38
   کد: 215051
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در آیین تکریم و معارفه شهردار:

   بیانیه گام دوم انقلاب، سرلوحه شهردار مشهد باشد

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: شورای شهر از شهردار انتظار دارد که بیانیه گام دوم انقلاب را سرلوحه کار خود قرار دهد چراکه خود شهردار براساس همین بیانیه انتخاب شده است
   بیانیه گام دوم انقلاب، سرلوحه شهردار مشهد باشد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حسن موحدیان در آیین تکریم و معارفه شهردار مشهدالرضا(ع) ضمن تسلیت ایام و شهادت بی‌بی حضرت رقیه(س)، اظهارکرد: امیدواریم همه ما بتوانیم پیرو صدیق راه امام‌حسین(ع) و یاران باوفای ایشان باشیم.

   وی ضمن خیرمقدم به میهمانان حاضر و استاندار خراسان رضوی گفت: شورای ششم، شورای تعامل است و از هیچ همکاری برای رفع مشکلات شهروندان با دستگاه‌های مختلف دریغ نمی‌کند؛ هر دستوری که استاندار محترم به‌عنوان نماینده حاکمیت داشته باشند، واجب‌الاطاعه است و براساس همین رویکرد، از امروز شاهد آغاز واکسیناسیون خودرویی در نمایشگاه بین‌المللی مشهد هستیم.

   موحدیان در ادامه صحبت‌های خود رحلت دو تن از بزرگان شهر، «حاج محمد خجسته» و «حیدر رحیم‌پور ازغدی» را تسلیت گفت.

   وی با تقدیر از زحمات شورای پنجم شهر مشهد و «کلایی»، شهردار سابق که شهر را پرجنب‌وجوش اداره نمودند، ضمن خیرمقدم به نمایندگان و سرکنسول‌های کشورهای همسایه حاضر در جلسه، اظهارکرد: شورای ششم و مدیریت شهری در این دوره، همچون گذشته، ارتباطات خوبی با کشورهای اطراف خواهد داشت.

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با بیان اینکه شورای ششم، براساس بیانیه گام دوم انقلاب و بررسی‌هایی که با دقت نظر بسیار انجام شد، «سید عبدا... ارجائی» را به‌عنوان شهردار مشهدالرضا(ع) انتخاب کرد، افزود: براساس شناخت کاملی که از وی دارم، عبدالله ارجائی، فردی بانشاط، پرکار، انقلابی و باسابقه بوده و از سوی دیگر شناخت کاملی نیز نسبت به بدنه شهرداری مشهد دارد.

   موحدیان افزود: بومی بودن یکی از مهمترین ملاک‌های شورای ششم برای انتخاب شهردار بود چراکه شهردار مشهد باید نسبت به شهر و فرهنگ مردم و زائرپذیر بودن آن اشراف کامل داشته باشد؛ مشهد متفاوت از سایر کلانشهرهاست و اصلی‌ترین تفاوت، بارگاه منور رضوی و حضور سالانه 25 تا 30 میلیون زائر است.

   وی در ادامه با تاکید بر اینکه شورای شهر از شهردار انتظار دارد که بیانیه گام دوم انقلاب را سرلوحه کار خود قرار دهد چراکه خود شهردار براساس همین بیانیه انتخاب شده است، گفت: این بیانیه، بسیار کاربردی و راهبردی است که همه دستگاه‌ها، به سهم خود باید نسبت به آن توجه کافی داشته باشند.

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس تصریح کرد: شهرداران و شوراهای مختلفی طی ادوار گوناگون در این شهر زحمت کشیده‌اند و تجربیات فراوانی دارند؛ این تجربیات، اندوخته ارزشمند و عظیمی برای شهردار است که می‌تواند آنها را عملی و استفاده کند. و با بهرهگیری از این ترجیبات راه را سریعتر پیش میبریم

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با تاکید بر اینکه شهردار، شهردار همه مردم است، افزود: موضوع انسجام مردم برای ما بسیار مهم است؛ پس این انسجام باید حفظ شود چراکه کارکردن در محیطی آرام میسر است.

   موحدیان خاطرنشان کرد: همه مردم باید حق انتقاد داشته باشند و بتوانند نقطه نظرات خود را بیان کنند و شهردار نیز پاسخگوی همه باشد.

   وی در پایان گفت: شورای شهر مشهد، پشتیبان شهردار است و کمک می‌کند در مسیری هموار، خدمتگذاری صدیق برای مردم باشد.

   تعداد بازدید: 38
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1676    بازدید کنندگان دیروز: 2054    کل بازدید ها : 7,005,743
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد