• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 32
   کد: 215028
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹
   رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهدمقدس:

   مدیریت شهری مشهد؛ بی‌بدیل در مقابله با کرونا/ فرهنگسراها به مرکز واکسیناسیون تبدیل شود

   رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهدمقدس گفت: شورای شهر و شهرداری مشهد طی 18 ماه اخیر بیشترین حمایت کمی و کیفی را از دانشگاه علوم پزشکی و سلامت شهروندان مشهدی داشته است.
   مدیریت شهری مشهد؛ بی‌بدیل در مقابله با کرونا/ فرهنگسراها به مرکز واکسیناسیون تبدیل شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، صبح امروز، سیدعبدالله ارجائی، شهردار، هاشم دائمی، رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت، سیدمحمدحسین بحرینی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و جمعی دیگر از مدیران شهری از مراحل آماده‌سازی نمایشگاه بین‌المللی برای ارائه خدمات به بیماران کرونایی و واکسیناسیون خودرویی بازدید کردند.

   بحرینی در حاشیه این دیدار با بیان اینکه شورای شهر و شهرداری مشهد طی 18 ماه اخیر بیشترین حمایت کمی و کیفی را از دانشگاه علوم پزشکی و سلامت شهروندان مشهدی داشته‌ است، اظهارکرد: با ترکیب جدید اعضای شورای شهر و شهردار جهادی که درحال حاضر داریم، انتظار مدیریت شهری از دانشگاه علوم پزشکی و متقابلا دانشگاه از شورای شهر و شهرداری نسبت به قبل بیشتر است.

   وی با اشاره به نمایشگاه بین‌المللی که براساس تفاهمنامه بین مدیریت شهری و دانشگاه علوم پزشکی به موضوع واکسیناسیون خودرویی اختصاص پیدا می‌کند، گفت: در اختیار گذاشتن فضاها بخش عمده‌ای از نیازهای ما را برطرف می‌کند ولی همه نیازها را پوشش نمی‌دهد؛ تامین نیروی انسانی و تجهیزات مورد نیاز و همچنین تامین واکسن دیگر دغدغه‌های دانشگاه است.

   رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه ظرفیت نمایشگاه بین‌المللی شرایط واکسیناسیون روزانه بین 15 تا 20 هزارنفر را فراهم می‌آورد، تصریح کرد: البته این ظرفیت قابل توسعه است و از سوی دیگر ظرفیت واکسیناسیون بستگی به تامین واکسن دارد که این مهم تابع شرایط ملی و بین‌المللی است.

   بحرینی در پایان گفت: درصورتیکه فرهنگسراهای سطح شهر، به‌ویژه در شرق مشهد به مراکز تجمیعی واکسیناسیون تبدیل شود، اقدام بسیار ارزشمندی خواهد بود.

   تعداد بازدید: 32
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 241    بازدید کنندگان دیروز: 2552    کل بازدید ها : 6,989,589
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد