• پنج شنبه،29 مهر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 55
   کد: 215026
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس:

   به‌زودی منابع مالی به پروژه‌های عمرانی سطح شهر تزریق می‌شود

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس گفت: اصلی‌ترین مشکل پیش روی پروژه‌های عمرانی، تامین منابع مالی بوده که شورای شهر و مدیریت شهری به جد پیگیر رفع این مشکل است و به زودی براساس برنامه تدوین شده، تزریق مالی به پروژه‌ها انجام می‌شود.
   به‌زودی منابع مالی به پروژه‌های عمرانی سطح شهر تزریق می‌شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر مشهد به منظور بررسی آخرین وضعیت پیشرفت و مسائل و مشکلات پروژه‌های عمرانی سطح شهر، از برخی پروژه‌ها بازدید کردند.

   ایمان فرهمندی، رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در حاشیه این بازدیدها با بیان اینکه طی سنوات گذشته پروژه‌های بسیار خوبی در مسیر توسعه شهر شکل گرفته که برخی از آنها به سرانجام رسیده و برخی دیگر نیز درحال اجراست، گفت: بسیار خرسندیم که تا پایان سال، عملیات عمرانی و اجرایی 10 پروژه براساس برنامه زمان‌بندی تا پایان سال به اتمام خواهد رسید.

   وی افزود: مهمترین این پروژه‌ها، تقاطع 4سطحی آزادگان بوده که بخش قابل توجهی از آن امسال به بهره‌برداری می‌رسد؛ تقاطع‌ها و پارک‌ها و پارکینگ‌ها از دیگر پروژه‌ها هستند.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد، اصلی‌ترین مشکل پیش روی پروژه‌های عمرانی را تامین منابع مالی و محدودیت‌های پیش‌آمده طی ماه‌های گذشته دانست و اظهارکرد: شورای شهر و مدیریت شهری به جد پیگیر رفع این مشکل است و به زودی براساس برنامه تدوین شده، تزریق مالی به پروژه‌ها انجام می‌شود.

   فرهمندی گفت: امیدواریم این فاصله ایجاد شده اثریی روی برنامه زمان‌بندی پروژه‌ها نداشته باشد و همه در موعد مقرر به بهره‌برداری برسند.

   وی با بیان اینکه در هفته های آینده نیز بازدیدهای مختلفی از پروژه‌های عمرانی سطح شهر خواهیم داشت، افزود: گزارش جزء به جزء این پروژه‌ها را دریافت می‌کنیم تا موجب تسریع در روند پیشرفت پروژه‌ها و توسعه آنها به‌ویژه در مناطق کم‌برخوردار شویم.

   تعداد بازدید: 55
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2256    بازدید کنندگان دیروز: 2054    کل بازدید ها : 7,006,323
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد