• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 61
   کد: 215025
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸
   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهد در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی:

   ظرفیت‌های بالقوه پروژه‌های عمرانی باید به فعلیت برسد

   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهدمقدس گفت: کمیسیون اقتصادی به‌دنبال فعال کردن ظرفیت تمامی پروژه‌‎های سطح شهر و تعریف پروژه‌های جدید اقتصادی در مجموعه‌های درحال اجراست تا از ظرفیت آنها به بهترین شکل استفاده شود.
   ظرفیت‌های بالقوه پروژه‌های مختلف باید به فعلیت برسد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجید دبیریان در حاشیه بازدید رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر مشهد از پروژه‌های عمرانی درحال اجرا سطح شهر، با بیان اینکه یکی از اهداف بازدیدها، شناسایی بیشتر ظرفیت‌های شهر و پروژه‌هایی است که تاکنون تعریف شده‌اند، اظهارکرد: این شناخت باعث می‌شود که بتوان از ظرفیت پروژه‌ها، استفاده حداکثری داشت.

   وی افزود: اعضای شورای شهر هرکدام با نگاه تخصصی خود به پروژه‌ها نگاه می‌کنند و طبیعی است که کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری نیز از بعد و نگاه خاص خود هر پروژه‌ را بررسی و رصد می‌کند.

   دبیریان با بیان اینکه کمیسیون اقتصادی به‌دنبال فعال کردن ظرفیت تمامی پروژه‌‎ها و تعریف پروژه‌های جدید اقتصادی در مجموعه‌های درحال اجراست، گفت: این پروژه‌ها هم شامل پروژه‌هایی می‌شود که به بهره‌برداری رسیده‌اند و هم پروژه‌هایی که عملیات اجرایی و عمرانی آنها درحال انجام است.

   رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: به‌عنوان مثال فضاهای سبز متعددی در سطح شهر داریم که از این فضاها صرفا برای تفریح استفاده می‌شود؛ تلاش ما بر این است که پروژه‌های اقتصادی برای آنها تعریف کنیم.

   تعداد بازدید: 61
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 206    بازدید کنندگان دیروز: 2552    کل بازدید ها : 6,989,554
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد