• پنج شنبه،29 مهر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 54
   کد: 215023
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸
   عضو کمیسیون ساماندهی حاشیه شهر شورای شهر مشهد در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی مطرح کرد:

   پهنه‌های مستعد، در اولویت مدیریت شهری برای خروج از حاشیه شهر

   عضو کمیسیون ساماندهی حاشیه شهر شورای شهر مشهدمقدس گفت: برخی نقاط در مناطق کم‌برخوردار، آمادگی بیشتری برای خروج از حاشیه شهر را دارند و با حداقل امکانات و اعتبارات، امکان خروج آنها از سرانه‌ و وضعیت نامطلوب حاشیه شهر را باید در اولویت بگذاریم.
   پهنه‌های مستعد، در اولویت مدیریت شهری برای خروج از حاشیه شهر

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجید طهوریان عسکری در حاشیه بازدید رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر از پروژه‌های عمرانی درحال اجرای مناطق مختلف شهرداری، اظهارکرد: اگر قرار است که رونق اقتصادی و اجتماعی در منزلت زندگی شهری ایجاد کنیم، بخش زیادی از این مهم در زندگی روزمره مردم با تسهیل و ایجاد شرایط زندگی همراه با آرامش و زندگی همراه با مطولبیت است.

   وی افزود: در بحث توسعه خدمات و گسترش و پیشرفت پروژه‌های عمرانی، به اندازه مطلوب، در حاشیه شهر موفق نبوده‌ایم و لذا شورای ششم تمام تلاش خود را می‌کند که شیب خدمات را، براساس توصیه‌های نماینده محترم ولی‌فقیه در استان و همچنین تاکیدات مقام معظم رهبری، به سمت مناطق حاشیه شهر ببرد تا از این طریق بتوان فاصله بین حاشیه و متن اصلی شهر را کاهش داد.

   عضو کمیسیون ساماندهی حاشیه شهر شورای شهر مشهد با بیان اینکه فشارها و مشکلات حاشیه شهر زیاد است و شاید نتوان در یک دوره 4 ساله آنها را کاهش داد، گفت: برخی نقاط در مناطق کم‌برخوردار، آمادگی بیشتری برای خروج از حاشیه شهر را دارند و با حداقل امکانات و اعتبارات، امکان خروج آنها از سرانه‌ و وضعیت نامطلوب حاشیه شهر را باید در اولویت بگذاریم.

   طهوریان عسکری افزود: سایر محلات را هم به تناسب میزان جمعیت و سرانه‌های میانگین شهری کمک می‌کنیم که هم توسعه عمرانی و هم توسعه خدماتی داشته باشند.

   تعداد بازدید: 54
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2271    بازدید کنندگان دیروز: 2054    کل بازدید ها : 7,006,338
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد